Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van még egyáltalán olyan...

Van még egyáltalán olyan szingli lány, akinek a szíve sem foglalt reménytelenül?

Figyelt kérdés

már harmadjára futok bele egy olyan lányba, aki reménytelenül szerelmes ebbe, abba, vagy amabba, vagy épp az exébe. Ez azért rosz, mert erre fogják, hogy nem akarnak kapcsolatot, meg semmit sem, csak barátnak.

Lehet hogy ez csak lerázó duma, de akkor is nagyon unom már, hogy hetekig teperek a csajra, minden, csók stb, már tök úgy érzem, hogy kezdek kötődni hozzá, erre jön ehhez hasonló indokokkal.

Fáj, hogy ezek szerint nem érek fel ahhoz az "ideálhoz"...

lassan fogalmam sincs milyen az mikor egy lány keres, ír neked, netalán felhív, egyszóval: szeret.

hiányzik az érzés hogy valakinek fontos legyek.

Itt az ünnep, család stb ok, de valahogy kevés, hiányzik az a bizonyos valaki..:/

Nem ismerkedés szándékkal írtam ki, nem fogok írni senkire!

csak szeretném tudni, hogy vannak e teljes független lányok még, akik akarnak is komoly párkapcsolatot, és nem csak buli, meg egy éjszakás kalandokból áll az életük...:/



2013. dec. 14. 18:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
47%
Nem olvastam el a hosszú szöveget, de erre én is kíváncsi lennék.
2013. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Tarnolf ***** válasza:
47%
Én elolvastam, de én is kíváncsi lennék, vannak-e még ilyen lányok.
2013. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Hát erre akkor már én is kíváncsi vagyok. :)
2013. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Ebben van valami.

Meg még annyit hozzá fűznék amit nemrég olvastam egy kérdésnél is, hogy ők várják a legjobban, hogy egy pasi odamenjen hozzájuk, hogy legyen pasijuk, akkor még is mit várnak?

2013. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.Belém régebben jó pár lány volt szerelmes,de csak 1 volt aki éreztette is,hogy szeret.A többi olyan volt,hogy ha padlón voltam,akkor le se szartak. A mai világban olyanok a nők,hogy elvárják,hogy tartsd bennük a lelket és ott legyél,amikor szükséged van rájuk,de ha neked lenne szükséged valamelyikre,akkor egyből lelépnek.Szóval ennyit a gyakran emlegetett kettős mércéről.
2013. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Szükségük van rád*
2013. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
belefásultam az egészbe. fel ugyan nem adom, mert azt soha, de komolyan mondom bárcsak én sem lettem volna szerelmes soha, nem keresném, és hajtanám az érzést. Bárcsak soha nem szerettem volna az exeimet.
2013. dec. 14. 18:43
 8/39 anonim ***** válasza:
én is így szívom meg mindig. az egyik pasi túl idős volt hozzám és mást keresett és még volt két srác akivel beszélgettem. az én pechemre másnapra mind kettő becsajozott. persze nem egyszerre dumáltam velük :P
2013. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem velem egyidős vagy, vagy nekem valahogy ez jött le de pl. én rengeteg olyan lányt ismerek akik nem tudják még kit keresnek,de nagyon hiányolnak vkit akit szerethetnének:) 16/L
2013. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

utsó: pont így vagyok én is.


de valamiért az ismerkedésben annyira zárkózott minden lány...mintha félnének vagy nem is tudom...

2013. dec. 14. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!