Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titetek is zavar és...

Fiúk, titetek is zavar és bosszant, hogy a fekák pusztán a bőrszínűk miatt előnyben vannak a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés
Engem baromira kezd zavarni, hogy egy feka csak oda megy egy fehér tini lányhoz és az elolvad tőle, mosolyog, míg ha én megyek oda levegőnek néznek, lekoptatnak csak. MÉg sosem volt barátnőm, lehet ezért is zavar ennyire, de kezdem azt kívánni, bár ne lennének a fekák.

2013. dec. 16. 21:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem nem venne le a lábamról. Ne gondold azt, hogy az a baj a mai világban, hogy körülötted minden csaj a feketékre bukik. Nem gondolod, hogy inkább veled van a baj, ha minden csaj lekoptat? Egyébként azért mert valaki elbeszélget egy feketével, aki oda megy hozzá, nem jelenti azt, hogy be is jön neki, csak Mo-on nem futsz össze minden sarkon feketékkel és érdekesnek találhatják őket.
2013. dec. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!