Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit kéne tennem?

Mégis mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel rövid idő alatt megismerkedtem. Aranyos, szép, kedves , sokat nevet. Viszont ő barátként kezel. Igaz még nem rég óta ismerjük egymást , de valami nagyon megfogott benne. Van neki 1 barátnője akivel neten szoktam beszélgetni , és kiderült hogy belém van esve. Nem akarom megbántani egyik lányt se , de így két tűz között érzem magam. Mégis mit kéne tennem ilyen esetben?

2013. dec. 20. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
feküdj le mindkettővel és amelyikkel jobb a szex azt válaszd
2013. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az a lány, aki tetszik barátként kezel, söt ha tud arról, hogy a barátnöje szerelmes beléd, akkor úgysem fog veled kezdeni, így inkább ne gondolj rá. A másiknak meg valahogy mondd meg kedvesen, hogy bocsi, de te nem úgy érzel.
2013. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha megmondom neki hogy szerelmes vagyok belé , akkor az változtatna a helyzet magaslatán?
2013. dec. 20. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:

helyzet magaslata :D

ez sem volt értelmes magyar mondat


nem, nem változtatna.

2013. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: ha azt akarod, hogy ne barátként nézzen rád, akkor úgy is kell viselkedned, ki kell mondanod, hogy bizony most randizni hívod és szeretnéd jobban megismerni és többet tőle. Az, hogy reménykedsz, hogy magától jöjjön rá, kevés lesz, határozottság meg sokaknak imponál.

2: Nehogy megmond, hogy belé vagy zúgva és szerelmes vagy, mond, hogy tetszik és szeretnél randizni vele, ha egyből ilyennel nyitsz, inkább elkergeted

3: Döntened kell melyiket akarod, és viselni a következményeket. Egyikkel kikezdesz, a másik elszalad. Fontold meg melyik adna neked több örömet, ismerd meg esetleg a másikat, stb.

2013. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szoval aki csak baratkent kezel. Tobb mint valoszinu keveset ersz hozza, nem kezdemenyezel mivel felsz, hogy elkursz valamit. Amit tenned kell, hogy neha erintsed el, meg oleld meg, adj neki puszit, persze ezt kell erezd mikor es hogyan. Altalaban akkor szoktam olelest vagy puszit adni ha pozitivan valaszol, ha meg negativan akkor elfordulok tolle, vagy buntetem jatekosan :). Na most beszeljunk a masik csajrol. Szerelmes beled ez jo, vedd fel vele is a kapcsolatot, talalkozz vele ismerd meg, tedd ugy mintha nem tudnad h szerelmes beled, majd egy ido utan ha keres valj elerhetetlenne, csak akkor keresd mikor neked van idod, akkor talalkozz vele amikor szabad vagy. Ot is erintsed es puszild mind a masik csajt, ezzel nincs semmi gond. A vegen meglatod kivel, hogy alakulnak a dolgok, majd megdughatod amelyiket szeretned ha csinaltad amit mondtam.

Ja es figyelj amit mondanak, probalj ne megfelelni nekik, nyugodtan mondjad a negativ reszedet is, ez vonzo a noknel. Ne mondj tul sokat de tul keveset sem. Es mosolyogj :D.

hello!

2013. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!