Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon dübörög a lifetilt....

Pumuklipoci kérdése:

Nagyon dübörög a lifetilt. Valóban ez lenne a jövő? Ez a nőket semmibe vevő, lekezelő stílus? Ez kell nekünk nőknek?

Figyelt kérdés
Intelligens, tanult barátnőim vannak. De még ők is szeretik azt a beképzelt, egoista, Bence gyereket. Ha a stílus ellenére ennyire népszerű a nők körében, akkor valóban erre van igénye a nőknek? Hogy egy önelégült barom megalázza őket?
2013. febr. 8. 00:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

én most hallok erről először.

megnéztem pár videót,és látásból ismerem ezt a gyereket,egy helyre jártunk pókerezni.

akkor egy ilyen gyúrós forma volt,idióta hülyének tűnt,meg szerepelt abban a báros valóságsóban is,állandóan szétalázták benne.

de ez nem számít ha a módszere használ,ami gondolom a sima szálkásító diéta/aerob.

nézz meg pár drugsbunny videót is a teljesség kedvéért,őt sokkal többen követik és elismerik,pedig ha igazi parasztot keresel,akkor ő az,de mégis igaza van és hatásos.

amúgy meg az igazság és a valósággal szembesítés mióta megalázás?

2013. febr. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Neked új dolog, hogy a nők a magabiztos/beképzelt férfiakat szeretik, akik lekezelően bánnak velük? Egyébként nagyon amatőr ez a Bence gyerek, megnéztem pár videóját, nem igazán ért hozzá. Azt használja ki, hogy a nők nem nagyon szeretnek gondolkodni és utánanézni dolognak, pl. annak, hogy milyen ételektől lehet fogyni, meg ugye hogy mozogni is kéne ahhoz, hogy valaki fogyjon. De ha ennyi eszük van, akkor fizessenek azért,h egy hozzá nem értő teljesen általános dolgokat mondjon nekik, meg elküldje őket futni:). Persze, mert túlságosan lusták és buták ahhoz, hogy egyedül nekiálljanak normális étrendet követni és mozogni vmit, ehhez kell nekik ez az észkombájn Bence gyerek. Attól, hogy tanultak a barátnőid, még nem biztos,h tudnak gondolkodni, olvasottak, azt elhiszem, csak a legtöbb nő képtelen racionálisan gondolkodni, főleg fogyás témában, elég megnézni ezt az oldalt, mit művelnek.
2013. febr. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Eltelt egy idő amióta nem jártam a LifeTilt-en, de amikor legutoljára jártam ott akkor nem kellett sokat olvasnom, hogy konstatáljam az oldal készítőjének nyers stílusát. Hát nem vagyunk mind egyformák.


Arra is emlékszem azonban, hogy amit ott olvastam azzal nagyjából egyetértettem.


A leginkább egy olyan bejegyzés fogott meg, amely a nők és férfiak megcsalásáról szólt egyaránt, de nyilván inkább a nőkéről. A bejegyzés lényege az volt, hogyha egy nő megakarja tartani maga mellett a párját ( hűségesen ! ), akkor azért tennie kell. Az utolsó sora az volt, hogy " Be lehet tolni azt a tiramisut, de utána nem kell sírni 36 évesen kutyák között, hogy hol rontottam el... " - Ez egyeseknek elég durván hangzik, de a lényegében van valami.


Persze nem mindenkinek passzol az ízlése a Bence stílusához. De ez mindenkiről és mindenről elmondható. Annak ellenére az oldalon leírt dolgok legalább reálisan vannak megközelítve, az élet ugyanis nem rózsaszín.

2013. febr. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Én betörném annak a fazonnak a pofáját, szóval azért mindenkinek nem kell egy ilyen "namajdénmegmondommiajó" gyerek...

23/L

2013. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Addig lesz ez a jövő, amíg van olyan ostoba nő, aki elhiszi, amiket mondd. A csávó sík hülye a dolgokhoz, csak a sok ostoba liba issza a szavait,és várja, hogy meghúzza őket. Kb az összes nőt megcsinálta, akivel személyesen foglalkozott.


A gond ott van, hogy fogalma sincs, hogy mit csinál. Pl nagy túlsúllyal nem mondjuk senkinek, hogy fusson! Nem egy embernek bizonyíthatóan ettől ment szét a térde!


A csávó egyébként egy idióta önbizalomhiányos nőgyűlölő, aki kezelésre szorulna.

2013. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Tominak és a Lifetiltnek köszönhetem a fogyásomat. Elmúlt egy csomó egészségügyi problémám is grátiszként. Ja, és kifejezetten eltiltott a futástól a programom elején, úgyhogy túlzás azt írni, hogy futást javasolna nagyobb túlsúly esetén.
2013. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

2-esnek igaza van!

Miért újdonság ez neked? legtöbb csajszi bizony (még ha nem is ismeri el persze) pontosan a baromi nagy egójú, brutálisan flegma, lekezelő "menőcsávókat" csípi. A nagy egó vonzó dolog ám, mert magabiztosságot, önbizalmat áraszt. Aztán meg az is a nagy igazság része, hogy ennek az intelligenciához, tanultsághoz nem sok köze van, ez inkább amolyan ösztönös vonzódás, gerjedés.

2013. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a témának mi köze a fogyókúrához?
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A hagyományos nyugati dietetikát követi, ez hibákkal is jár, de bizonyos sikerekkel is.


Igen, az ilyen túlsúlyos futós, kocogós ötletek, meg a sok tejfehérje proteinezés.. hát, ha jobban elgondolkodik az ember akkor rá lehet jönni hogy nem egészen jó.


DE annyira mocskosan rosszul esznek az emberek, hogy ha valaki rendszert visz az életükbe, már pozitív eredmények (is) születnek. Ez tagadhatatlan, és ezért működik a lifetilt is. Nem egészséges? Miért, az átlagos ember étkezése az?

2013. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem. Itt az oldalon mindenki kivan Tápitól, pedig negyed olyan lekezelő sincs a stílusa, mint a Bence gyereknek. Nekem is frászom van tőle, sőt, szerintem nem is ír olyan jó dolgokat, egy beképzelt kis bunkó.
2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!