Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában senki nem akar megismerkedni velem, és keresztülnéznek rajtam az utcán, villamoson stb?

Figyelt kérdés
Idáig nem igazán volt gondom az ismerkedéssel. Igaz, tapasztalataim csak 18 éves korom előtti időszakból vannak, mert 18-tól 20 éves koromig kapcsolatban éltem, és nem is foglalkoztam ezzel (érthető módon). Most viszont szingli vagyok, és úgy érzem, hogy teljesen kész lennék már egy boldog kapcsolatra. (A régi egyébként nem volt felhőtlen, mert nem illettünk össze. Szerettük egymást, de sokat veszekedtünk, végül beláttuk, jobb, ha elválnak útjaink. Békésen rendeztük, szóval szerintem nem a régi kapcsolatomban keresendő, hogy most miért tartok itt). A mostani helyzetem tehát: nem értem, miért, de keresztülnéznek rajtam az fiúk, pedig ápolt vagyok, és igyekszem jól öltözködni. Többen is dicsérnek, hogy szép vagyok, én magamat átlagosnak tartom. Az igaz, hogy nincs túl sok önbizalmam, de igyekszem vicces, mindig vidám lenni. Ám sem bulikban, sem iskolában (egyetem) nem néznek még csak felém sem. Nem értem, miért? Sosem voltam még ilyen helyzetben, 15 éves korom óta folyamatosan írogattak nekem a fiúk.
2013. dec. 20. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha szép a szemed, akkor nekem aztán mindegy, hogy mennyire vagy "átlagos." Tudod, a szem a lélek tükre! ;)
2013. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tipikus női hozzáállás, ha nem lihegnek körbe a faszik, hogy hű de komoly nő vagy, és nem akarnak kezdeményezni, akkor már bajod van.

Szállj már le a Földre, bakker...

2013. dec. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!