Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az, hogy Török vagyok, az...

Az, hogy Török vagyok, az arcomra van írva. És azt hova írjam, hogy vagyok olyan jó mint bárki más, tisztességes tanuló és dolgozó ember vagyok, mint apám is?

Figyelt kérdés
Sajnos sokan már ha rám néznek akkor elítélnek, pedig ha kicsit megismernének, szerintem szívesen beszélgetnének velem. Úgy gondolom hogy ezért nem találok magamnak lányt sem, hiszen látják rajtam honnan származom, és így már esélyt sem adnak nekem, pedig az otthoni vallásokat se tartom, teljesen beilleszkedtem, hiszen én már itt születtem. Ezért töltöm egyedül az ünnepeket is... :(
2013. dec. 25. 14:26
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szerintem pont így lehetsz különleges, nem ismerem a törököket de tetszik a kultúrájuk. Például nagy célom hogy egyszer kijutok Isztambulba, már csak a látvány megérné.

Meg 2 nyelven is tudsz.

Azóta ismerem és tetszik is Törökország amióta nézem a Szulejmánt a TV-ben.

Valahogy a törökök, ha egy szóval lehetne: különlegesek

Így fogd fel te is és figyeld meg hogy ha életrevalóbb leszel, akkor veled is azok lesznek a körülötted lévők.

2014. jan. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 breky00 válasza:
Szia tudom hogy ez egy régebbi bejegyzés és olvastam hogy itt születtél de beszélsz törökül esetleg? L\24
2014. okt. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azóta mizujság kérdező?
2015. máj. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne keseredj el. Mindenkit valamilyen képpen kiközösíti közzösség. Engem például azért mert össze vessztem valakivel és nem kúsztam térden hozzá hogy bocsásson meg képes volt egy "csapatot" megjeleniteni fekete angyalok néven ahol egy fuzetbe kiirtak rolam minden hulyeseget...ne aggodj majd eljon az az ember aki nem azert szeret amilyen vagy hanem aki vagy
2017. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!