Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért engedhetik meg...

A lányok miért engedhetik meg maguknak azt a luxust, hogy "nagy legyen a pofájuk"?

Figyelt kérdés

Mert társkeresön nagyon sablon szöveg, amiket látok nöknél, hogy ők ugyan "makacsak" és "kiismerhetetlenek" és "még önmagukról se tudják, hogy kicsodák"


Már nem azért, de egy pasi ilyeneket nem engedhet meg magának, mert ha nem vagyok alázatos meg iylesmik, akkor páros lábbal penderitenek ki mindenhonnan...


Egy nő meg érdekes modon meg tud ugy élni, hogy állandoan puffog és hőbörög. Pasiként az ilyen magatartás ugy lenulázza a nemi lehetöségeidet, mint a sicc.


2013. dec. 25. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Pedig nem oltásnak szántam, csak szóltam, h vedd észre magad! Ugyanolyan zsémbes vagy, gondolom nem azért bújod a társkeresőt, mert annyira el vagy eresztve nő-ügyileg!:-)
2013. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
hát azért vagyok társkeresön, hogy 100ból egy muff összejöjjön.
2013. dec. 25. 18:25
 13/23 anonim ***** válasza:
Mert sok a hülye, aki mindent elnéz nekik! Pedig nagyon egyszerű lenne a helyzet. számon kell kérni őket! Alapból azt kellene megértenie mindenkinek, hogy ha bunkó vele egy csaj és ő még ezt el is tűri, akkor biztosan nem kerül közelebb a bugyijához. Nyugodtan vissza lehet szólni nekik, sokkal jobb érzés utána.
2013. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
2013. dec. 25. 18:38
 15/23 anonim ***** válasza:
Akinek engedik,az flegmán és nagyképűen is meg tud élni,hiszen a lába közt van valami,amire a pasiknak szükségük van.A normálisabbja viszont nem foglalkozik ilyen kategóriás nőkkel,neked is ezt javaslom.
2013. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert inkább hallgassak és tűrjem el egy ilyen hülye gyerek szövegeléseit, mint te? Nem szoktam beszólogatni, de ha valaki belém köt, annak visszaszólok és kész. Amúgy meg szexmentesen élek egy ideje és egyáltalán nem vagyok megkeseredve, köszönöm a kérdést. :)
2013. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
jaj meg ne sajnáljalak, hogy PÁR HONAPJA nem dugtál...majd ha eltöltesz mondjuk 3-4 évet igy, akkor majd beszélgethetünk
2013. dec. 27. 12:55
 18/23 anonim ***** válasza:
Hm, számold ki, hogy mennyi az, ha 18-23 éves koromig semmi nem volt. :) Egyszerű matek. Na? :)
2013. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
És hogyhogy nem volt? Ebben a korban a legnagyobb az érdeklődés irántatok.
2013. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
hát biztos volt jelentkező, csak a kedveskének az irreális igényeit nem elégitette ki egyik sem. Ezért inkább póhálósodott tovább.
2013. dec. 27. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!