Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért engedhetik meg...

A lányok miért engedhetik meg maguknak azt a luxust, hogy "nagy legyen a pofájuk"?

Figyelt kérdés

Mert társkeresön nagyon sablon szöveg, amiket látok nöknél, hogy ők ugyan "makacsak" és "kiismerhetetlenek" és "még önmagukról se tudják, hogy kicsodák"


Már nem azért, de egy pasi ilyeneket nem engedhet meg magának, mert ha nem vagyok alázatos meg iylesmik, akkor páros lábbal penderitenek ki mindenhonnan...


Egy nő meg érdekes modon meg tud ugy élni, hogy állandoan puffog és hőbörög. Pasiként az ilyen magatartás ugy lenulázza a nemi lehetöségeidet, mint a sicc.


2013. dec. 25. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Párkapcsolaton kívül nem szexelek, kapcsolatra meg nincs időm, türelmem és kedvem sem. Karrierista vagyok, ennyi.
2013. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
több karrierizmus, kevesebb nőiesség...sajnos e mérlegnek két oldala van :(
2013. dec. 27. 15:49
 23/23 anonim ***** válasza:
A nőiességemmel nincs baj. :) A férfiak kedvelnek, udvariasak velem és próbálkoznak is, szóval nyilván nem vagyok nőietlen. És a leszbikus nők is pályáznak rám. Valami csak jól működik. :)
2013. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!