Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Az ilyen fiúknak más...

Lányok! Az ilyen fiúknak más esélyük sem lehet?

Figyelt kérdés
Nem hordok homis feszülős, színes nacit, nem állítom fel a hajamat, jó tanuló vagyok. Nem hallgatok Dzsásztin Bíbert meg Jézn Mirazt, hanem magyar rappet (és azt sem azért mert menő), nem ittam soha nagy mértékben alkoholt, és lenézem azokat akik dohányoznak vagy isznak, visszahúzódó vagyok, humoros, gyűlölöm a rasszizmust (nem vagyok roma), Keresztény Katolikus vagyok, járok Templomba (és ezt sem divatból vagy mert muszáj). Nincs a legújabb szamszung mini vantáccs 521 telefonom, és tabletem sincsen.

2013. dec. 25. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most ezzel aztán sikeresen mindent elárultál magadról, ami nem mérvadó.
2013. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha rasszista lennél még be is jönnél, de így...
2013. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem és nem azért nincs esélyed mert éppen nincs divatos ruháid vagy drága telefonod hanem azért mert így állsz hozzá ehhez a dologhoz...meg mi az hogy te lenézed azokat akik isznak/dohányoznak?..Vedd észre kicsit magad;)
2013. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Túl konzervatív vagy Nekem, nem férnénk össze. És azt hiszem a többi lánnyal is ez lenne a problémád...
2013. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
"(nem vagyok roma)"-enyhe rasszista kifejezés :) oda se neki..
2013. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ménincs Xamxung Galaxy Pocket Neo Mini Super Dual G-d, lúzer?!
2013. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A normálisaknál van, a magamutogató ribizliknél nincs. Gondolom az utóbbit nem akarod.
2013. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az mióta enyhe rassziZmus, hogy nem vagyok roma? Bakker lassan minden meglesz a kormos munkafóbiásoknak engedve, és szégeny lesz fehérnek lenni. Kérdező, a magyar rap nálad mit takar?
2013. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hosszútávon nincs. szerintem te csak magaddal vagy elfoglalva ez egy idő után minden lányt zavarna ;)
2013. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, leülhetsz, ötös.
2013. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!