Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Az ilyen fiúknak más...

Lányok! Az ilyen fiúknak más esélyük sem lehet?

Figyelt kérdés
Nem hordok homis feszülős, színes nacit, nem állítom fel a hajamat, jó tanuló vagyok. Nem hallgatok Dzsásztin Bíbert meg Jézn Mirazt, hanem magyar rappet (és azt sem azért mert menő), nem ittam soha nagy mértékben alkoholt, és lenézem azokat akik dohányoznak vagy isznak, visszahúzódó vagyok, humoros, gyűlölöm a rasszizmust (nem vagyok roma), Keresztény Katolikus vagyok, járok Templomba (és ezt sem divatból vagy mert muszáj). Nincs a legújabb szamszung mini vantáccs 521 telefonom, és tabletem sincsen.

2013. dec. 25. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha ezt használod bemutatkozó szövegnek akkor nincs!
2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

oké, elsoroltad, hogy mid nincs, és mit nem szeretsz. ebből mire kéne rájönnünk? ha én azt mondom, hogy nem szeretem a káposztalét csak úgy inni, vagy nem szeretem a sajtos pogácsát (háhá, most hazudtam, de a példa kedvéért csak), akkor ebből rögtön tudod, milyen ember vagyok? :)

nem azok tesznek téged azzá, aki vagy, hogy mit szeretsz és mit nem, erre ne alapozz.


plusz ha lenézel valakit mert dohányzik agy iszik, az is elég negatív dolgokat árul el rólad. ebből pl megtudjuk, hogy ha rasszista nem is vagy (bár kérdéses, hogy ez nálad mit takar, ha fontosnak érezted kiemelni a származásod), az előítéletességed elég meredek méreteket ölt. de ez mondjuk a felsorolás többi részéből is kiderül. és ez egy nagyon visszataszító tulajdonság.

2013. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kedves 8-as ebben a szöveg környezetben az!
2013. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha én lány lennék a normális egyik alapfeltétele lenne, hogy az ember elítélje azokat akik a társadalmon élősködnek. És én sem vagyok rasszista, nekem jogos előítéleteim vannak.
2013. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

keresztény vagy rasszista.. egy kutya szerintem

nem nyavalyogni kéne mert nem megy a csajozás

gyökerek minden hol lehetnek.. nem muszáj ilyen páva divatmajom médiarabszolgának lenni hozzá :))

2013. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!