Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon bejön...

Van egy srác aki nagyon bejön nekem együtt járunk focizni a közeli pályára, nem tudom, hogy mondjam el neki az érzéseimet, vagy utaljak rá esetleg? 15/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha először írsz neki facebookon. Nem tudom szoktatok-e beszélni, de ha nem, akkor ott kicsit jobban megismerheted, kérdezgesd mindenféléről, és ha kedves és normális, akkor írhatsz neki aranyos dolgokat, amiből kicsot derengeni kezd neki, hogy bejön neked. Élőben mosolyogj rá, köszönj neki, akár menj oda hozzá, és egy átlátszó kérdést tegyél fel, csak hogy élőben is beszéljetek. Az apró jelzésekből le kell hogy essen neki, mi a szitu. Ha úgy érzed, hogy partner a dologban, és szívesen beszél veled, akkor nyugodtan elhívhatod valahova (kávézni, teázni, sétálni stb.), légy bátor! :) 15/L
2014. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

#1 Rengetegszer le lett írva már...

Mi nem értünk az ilyen jelzésekből , a mi agyunk a sörré , sex-re , kocsikra , sportokra korlátozódik.

Vagy nyíltan megmondod neki mit érzel (ráadásul akkor biztos lehet magában és a te érzéseidben) , vagy utalgatsz neki adod a kis jeleket (amik inkább csak összezavarják).

Ha nyíltan oda állsz elé és elmondod mit érzel 2 dolog történhet.


a, Nyíltan viszonozza

b, Elutasít de nem lesznek félreértések


Mind 2 esetben nyílt a dolog és világosak az ő érzelmei és tesem kavarodsz össze.


Tipp: Lehetőleg ha az én javaslatom szerint csinálod akkor mond el neki mikor kettesben vagytok és csak ti tudtok róla.

Ilyenkor ő is könnyebben kimutatja mit érez és ha B eset történik akkor csak ti tudtok róla.

2014. jan. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy meg ismerem őt ,hogy mit szeret meg ilyenek mert szoktunk beszélgetni mert csak pàran vagyunk kb 5-en és mà kettő éve ismerem csak nem tudom,hogy mondjam el neki mert attól tartok vége lesz a baràtsàgunknak vag ciki lesz ott lennem ha azt mondja higy nem.
2014. jan. 3. 10:05
 4/17 anonim válasza:

"Szia , beszélhetnénk kicsit?"

"Szia , sétálunk egyet?"

nem egyből a lényegre térsz hanem kicsit kerülgeted a témát , nevetteted lefoglalod.

Aztán elmondod neki mit érzel.


Tipp: Úgy mond el neki ahogy jön ne keresgélj ilyen bemagolható szövegeket , a legjobb ha a saját szavaiddal mondod.

2014. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Pl: "szia , beszélhetnénk .... tegyük fel azt mondja ,hogy oké . Én: hallottam pàr embertől, hogy bejövök neked igaz ez? Ő: hàt igaz... és minden jön magától. Ez bevàllhat?
2014. jan. 3. 17:47
 6/17 anonim válasza:

Elég kreatív és rá tereled a gyanút ... okos.

Ezzel viszont annyi baj van , benne van a pakliban hogy letagadja... figyelj oda az ilyen jelekre.

Pl:Nem néz a szemedbe... feltűnően csak a szemedbe néz , kicsit nyel mielőtt válaszolna és ilyen feltűnőbb jelek.

De egy próbát megér :)

2014. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Van egy közös baràtunk még arra gondoltam,hogy megkérném őt , hogy kérdezze meg tőle, hogy bejövök e neki és utanna màr tudunk vmit kezdeni
2014. jan. 3. 22:00
 8/17 anonim válasza:

Az se rossz ötlet.

Legalább akkor tudsz valamit.


Mindenképp kérdezze meg:

-Jól nézel e ki?

-Járna e veled?


+Mondhat rólad valami rosszat vagy sértőt , lehet akkor előtör belőle a lovag és megvéd ;)

Sok sikert , majd írd le , hogy alakul.

2014. jan. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma nem jött ki a srác aki negkérdezhette volna tőle ,hogy tetszem-e neki. Ma bunkó volt velem nem tudom mi van vele eddig tök normàlis volt mkst meg mindig beszòl meg le se szart. Lehet, hogy nem is bìr engem, de jint volt az egIk barátnőm őt meg sztàrolta, hogy milyen jò nekem meg csak beszòlt amikot hibàztam de a baràtnőmnek neg nem.
2014. jan. 4. 19:42
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesírási hibáért csak telefonròl vagyok fent.
2014. jan. 4. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!