Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon bejön...

Van egy srác aki nagyon bejön nekem együtt járunk focizni a közeli pályára, nem tudom, hogy mondjam el neki az érzéseimet, vagy utaljak rá esetleg? 15/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 23:11
1 2
 11/17 anonim válasza:

Féltékennyé akar tenni ;)

Legalábbis ha nekem tetszik egy lány én is szoktam vele bunkózni , hogy béna stb , a barátnőjének meg bókolni.

Előbbire példa tegnap haveromhoz jött egy osztálytársa végig mondogattam a bunkó megjegyzéseket (persze finomabbakat)

a végén meg úgy köszöntem el hogy "Egy élmény volt ... sajnos szörnyű".

Én mondjuk alapból nem tudom normálisan kimutatni a szeretetet vagy a vonzódást de nálam ez így működik.


Minden esetre te is bunkózz vele , szólj be neki ha valamit elront amíg nem jön az a közös barátotok.

Utánna minden kiderül ;)

2014. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindig csak hétvégén talàlkozunk mert suli közbe nem megyünk ki, és nem bìrom kivàrni a szombatot és valahogy negkellene neki ìrnom facebookon hogy szetetem de nem tudom, hogy ìrjam meg neki szépen, finoman szólva.
2014. jan. 5. 10:12
 13/17 anonim válasza:

A Facebook-ot most verd ki a fejedből.

Egy ilyen dolgot vagy személyesen mondasz el vagy sehogy.

2014. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Oke :)
2014. jan. 5. 15:20
 15/17 A kérdező kommentje:
Szóval ma kimemtünk focizni és este még kint maradtunk hárman az utcán és mondta a sràc aki tetszik nekem a másik fiúnak h nincs pàrja a keringőnél én meg mondta m h miert nem lesz a baràtnőke a partnere erre mondtàk h nem is volt barátnője csak ezt nekem mondták lehet h féltékennyé akart tenni?
2014. jan. 11. 22:18
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinàljak?
2014. jan. 18. 20:19
 17/17 anonim válasza:
Pfff. Ne csinláj semmit. Kérdezd meg tőle, hogy miért akart féltékenyé tenne aztán ha olyan a szitu akkor mond meg neki,hogy bejön. És ennyi nem kell ezt ennyire túl bonyolitani. Az élet nem egy film ami tele van közhelyekkel és a végén persze össze házasodtok... nem...! Ezt jobb ha hanyagolod. Ha csak utalgatsz rá akkor semmi nem lesz. Ha meg elmondod neki akkor meg hamarabb lesz belőle valami. Facebookon meg semmi képpen ne írj neki mert az meg gáz.
2015. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!