Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez valami beteg vicc? Vagy...

Ez valami beteg vicc? Vagy ekkora az egoja?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy férfit. Első nap jól elbeszélgettünk cseten. Másnap nem keresett, én írtam rá, egész nap csak panaszkodott, hogy unatkozik,bla-bla. Este 11kor írta, mindenkit lekoptatott a csetről, tud velem foglalkozni, megírtam neki, hogy bocsi, de én korán kelek, először felháborodott, mert hogy nem tud aludni. Kivel beszéljen.(előtte arról faggatózott hova tűntem? barátnőmmel voltam, de elég féltékenynek tűntek a kérdései) Írtam neki, hogy nyugodtan írjon másnap (vagyis ma), ha unatkozik, vagy bármi van. Ő erre: Persze, de te is. :O Most felmentem egy pillanatra. Fent van cseten, de nem írt. Ez valami szívatás? Ja, és persze komoly kapcsolatot akar...
2014. jan. 7. 08:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez valami szívatás. Mindenesetre tényleg ne vedd komolyan
2014. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintek kb egyformák vagytok, csak visszafelé mindketten szörnyülködtök.
2014. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. valami olyasmit csinál/gondol most, mint te.
2014. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
értelmes választ, köszönöm!
2014. jan. 7. 09:18
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg foglalkozni vele. Tudod aki komoly kapcsolatot szeretne, nem viselkedik így, nem játszmázik hogy na lám mikor keresed. A másik dolog pedig pár napja ismeritek egymást, és "féltékenykedik"?! Mire? Kire? Nem láthat még igazán ennyi idő után bele az életedbe, szóval ez alaptalan, és beteges. Felmerül a kérdés: milyen lenne hónapokkal később? vagy egy kapcsolatban??? Én inkább birtoklónak nevezném.. Sikítva menekülj ha elfogadsz tanácsot vagy egy magánvéleményt... :)
2014. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem éri meg foglalkozni vele. Tudod aki komoly kapcsolatot szeretne, nem viselkedik így, nem játszmázik hogy na lám mikor keresed. A másik dolog pedig pár napja ismeritek egymást, és "féltékenykedik"?! Mire? Kire? Nem láthat még igazán ennyi idő után bele az életedbe, szóval ez alaptalan, és beteges. Felmerül a kérdés: milyen lenne hónapokkal később? vagy egy kapcsolatban??? Én inkább birtoklónak nevezném.. Sikítva menekülj ha elfogadsz tanácsot vagy egy magánvéleményt... :)"


Hát kellemes személyiség lehetsz az biztos... Szívesen barátkoznék veled...

2014. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szerintem igaza van. Mert ha valaki elvárja a másiktól, hogy mindig ő keresse, alap esetben én, annyira nem is érdeklem. És igen, nem találkoztunk, miért féltékeny? Ő eltűnik órákra, írja dolga van, nem kérdeztem rá eddig egyszer sem mi volt az, de mikor este későn értem haza, már írta is, hogy hova tűntem, kivel voltam, miért, merre, stb...
2014. jan. 7. 09:31
 8/23 A kérdező kommentje:
74%-osnak írtam!
2014. jan. 7. 09:32
 9/23 anonim ***** válasza:
Kedves 6! Ha kellemes személyiség vagyok, ha nem, nekem mégsem volt gondom azzal hogy hogyan válasszam magam mellé a számomra tökéletes embert. Nagyon átérzem a kérdező helyzetét, voltam annak idején hasonlóban, pont hasonló ismerkedési formában. Belefutottam nem egy, és nem két hasonló szituációba, és rájöttem hogy mit és miért éri meg. Az pedig pláne nem jó, ha eléri a másik ezzel azt a szintet, hogy még bosszankodik is az ember miatta... Ja és csak megsúgom, a kérdező véleményt kért, én leírtam. Azt hiszem ez itt nem annak a helye, hogy bíráljuk egyik kommentben a másik kommentelőt... ;)
2014. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Igazából gondolom maga a kérdés az utolsó mondatokra vonatkozik, de azért reagálnék az elejére is.

Mi az, hogy ezen felháborodik? Meg már az elején így faggatózik? Már most látom, hogy az eégsznek nem lesz jó vége, szerintem ne fektess bele több energiát!


Egyébként azt a részt, hogy a fiúk miért nem írnak, én sem értem. Nekem egy srác mindig írja, hogy majd holnap folytatjuk, erre nem ír..

2014. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!