Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez valami beteg vicc? Vagy...

Ez valami beteg vicc? Vagy ekkora az egoja?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy férfit. Első nap jól elbeszélgettünk cseten. Másnap nem keresett, én írtam rá, egész nap csak panaszkodott, hogy unatkozik,bla-bla. Este 11kor írta, mindenkit lekoptatott a csetről, tud velem foglalkozni, megírtam neki, hogy bocsi, de én korán kelek, először felháborodott, mert hogy nem tud aludni. Kivel beszéljen.(előtte arról faggatózott hova tűntem? barátnőmmel voltam, de elég féltékenynek tűntek a kérdései) Írtam neki, hogy nyugodtan írjon másnap (vagyis ma), ha unatkozik, vagy bármi van. Ő erre: Persze, de te is. :O Most felmentem egy pillanatra. Fent van cseten, de nem írt. Ez valami szívatás? Ja, és persze komoly kapcsolatot akar...
2014. jan. 7. 08:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10. Lehet nem látszik, de nekünk pasijnak van olyan, hogy dolgunk van...

Én pl munka közben bekapcsolva hagyom a telefont, és rajta van a face messenger, amiből nem lehet kilépni.

Aztán otthon se tétlenkedek, és így be vagyok jelentkezve, de nem írok.

Gondolom nem csak én vagyok úgy.

2014. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11: De amikor ő kérdezi, hogy holnap folytathatjuk? Meg írja, hogy most megy, de majd holnap beszélünk.. Az nem azt jelenti, hogy akkor ír?
2014. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
67%-os! Látom nem olvastad el rendesen miről van itt szó!
2014. jan. 7. 10:00
 14/23 A kérdező kommentje:
Persze hogy lehet dolga, de én nem faggatom mi az, és mikor végez. Nem erről szól a kérdésem és a kiírásom! Tegnap is folyton be volt jelentkezve délelőtt, én írtam rá, ő meg hogy jajj de hogy írtál, hogy vagy? Unatkozok, fb-zek... És nem tud írni? Ha már annyira unatkozik?
2014. jan. 7. 10:02
 15/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nekünk nőknek is van dolgunk, mégis tudunk válaszolni időben, érdekes... :)
2014. jan. 7. 10:03
 16/23 anonim ***** válasza:

Felesleges szerintem azzal hárítani hogy nincs idő valamire... az embernek mindig van ideje arra, amire igazán időt akar szakítani. Ha már egy pasi megígéri hogy ír, akkor mennyi időbe telik írnia 1-2 mondatot, vagy valamit? Vagy 5-10 percet kiszakítania a napi rohanás közepette mondjuk a kávészünetben egy beszélgetésre? Az én szememben ha egy férfi már ilyen apróságokban sem tudja megtartani a szavát, és már az ismerkedési fázisban megbízhatatlan és komolytalan, kiesett a rostán... :) Mindig figyeltem az apróságokra is, mert amellett hogy egy emberben a nagybetűs embert kerestem, a megbízhatóság nagyon fontosnak számított a szememben. Ha hibás kód, ha nem, én ilyen vagyok, és akik szeretnek pont emiatt szeretnek.. Ha azt mondom hogy ez meg az lesz, itt meg ott leszek, az úgy is van. De elvárom a másiktól ugyanezt... ( stabil párkapcsolatban élek, szóval nem kérem a támadó jellegű irományokat hogy biztos ez meg az van velem meg az életemben, és bekeseredett vénlány vagyok, stb stb. )


Ismét az 5-ös voltam ( a 9es is én voltam, csak lemaradt. :D ) 23/N

2014. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot akar. Komolyabb kapcsolatba szeretne kerülni a punciddal. :S
2014. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Beteg, de nem vicc. Biztos nagy az egója, mint a legtöbb parasztnak. Kinek nem? Nem tudom, hogy faggatózott-e, nem voltam ott...

Szerintem nem szívatás, hanem nem kell cseten komoly kapcsolatot (pfffff :DDD háháhá, are you kiddin' me?) kereső fiúkkal beszélgetni. Ha már csetelsz olyannal nyomd, aki bejön és belátható időn belül meg is dönt. A bullshitet meg hagyjad szerintem. Vagy, ha szeretsz szenvedni, akkor persze ne, akkor csináld tovább :)

2014. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nem cseten ismerkedtünk meg... amúgy olvasd már vissza mekkora baromságokat írsz! :D
2014. jan. 7. 10:56
 20/23 A kérdező kommentje:
ja és sorry, de nem szexre hajtok... szóval leakadhatnál erről a témáról.
2014. jan. 7. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!