Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez valami beteg vicc? Vagy...

Ez valami beteg vicc? Vagy ekkora az egoja?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy férfit. Első nap jól elbeszélgettünk cseten. Másnap nem keresett, én írtam rá, egész nap csak panaszkodott, hogy unatkozik,bla-bla. Este 11kor írta, mindenkit lekoptatott a csetről, tud velem foglalkozni, megírtam neki, hogy bocsi, de én korán kelek, először felháborodott, mert hogy nem tud aludni. Kivel beszéljen.(előtte arról faggatózott hova tűntem? barátnőmmel voltam, de elég féltékenynek tűntek a kérdései) Írtam neki, hogy nyugodtan írjon másnap (vagyis ma), ha unatkozik, vagy bármi van. Ő erre: Persze, de te is. :O Most felmentem egy pillanatra. Fent van cseten, de nem írt. Ez valami szívatás? Ja, és persze komoly kapcsolatot akar...
2014. jan. 7. 08:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

minek foglalkozol ezzel a csávóval ha nem fogsz vele összejönni?

és már 2nap után bajod van vele akkor meg hagyd a fenébe

ő maga írta neked,hogy unatkozik és nincs kivel beszélnie,nem úgy tűnik mint aki komoly kapcsolatot keres

2014. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

nem írt olyat hogy unatkozik és nincs kivel beszélnie. azért unatkozik, mert éppen szabadnapja van.

de felháborodott valaki, akinek semmi köze a storyhoz... és nem értem te minek veszed magadra ennyire... árad belőled, hogy téged az zavar, ha valaki ismerkedni próbálna...

2014. jan. 7. 11:21
 23/23 IgazságtalanLibikóka válasza:
Szerintem majd a gyerekeiteket is chaten neveljétek fel!
2014. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!