Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis milyen alapon várhatja...

Mégis milyen alapon várhatja el pl egy 18 éves lány, aki még le se érettségizett, hogy a pasik, akikkel sziveskedik szóbaállni sikeresek legyenek az életben?

Figyelt kérdés

Mert számomra ez felfoghatatlan, hogy egy ilyen lánynak mégis hogy lehetnek ekkora igényei? Mekkorák? Pl, hogy a pasi legyen izmos, magas joképü és lehetöleg motoros, pilóta, katona vagy ilyesmi kategoriáju ember legyen.


Csak tudnám, hogy a csaj letett e már annyit az élet asztalára, mint ezek a pasik? Jaaaa, hogy nem? Mitöbb, szinte semmit se dolgozott életében? Csak ugye megszületett szépnek, aztán már lettek is igények...


2014. jan. 7. 15:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
Számítógép alkalmozattak isstenem ha ezek a pénzes fiút kereső lányok tudnák mennyit keres akár csak egy junior programozó. ( ha már a 200 jónak számít)
2014. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Félreolvastam bocsi :D
2014. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nah es a kockakra akkor sem buknak a csajok ha teli vannak penzzel. illetve dehogynem de az nem sokaig fog tartani.
2014. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát nettó 200 már elmegy, de sztem még nem esne ennyitöl hasra egy csaj se. Mert 200 nettóból azért még igencsak gyüjtögetni kell, hogy legyen iphone 5Sed meg el tudd vinni a csajt wellnes szállodába, bár ez még télen kibirható összeg, de böven lenne pasi, aki full áron is tudná vinni a csajt szállodába...


szal sztem a pénzzel való csajozáshoz kell vagy 500 ezer forint havi bevétel.

2014. jan. 9. 15:34
 15/15 anonim ***** válasza:
200 netto az semmi nem egy nagy összeg :D
2014. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!