Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálta ezt velem sok...

Miért csinálta ezt velem sok lány? (bőven kifejtve lent)

Figyelt kérdés
Szóval én egy 19 éves srác vagyok és még soha nem volt párkapcsolatom. Szoktam ismerkedni lányokkal neten, személyesen egyaránt. És ha sikerül eljutni az ismerkedős fázisig, akkor ott általában jól szokott menni. Van témánk jól elvagyunk de mindenkivel csak egy ideig. Például itt a gyakorin leveleztem egy lánnyal és 1 héten át napi rendszerességgel beszéltünk, jól kijöttünk egymással, aztán mindenféle magyarázat nélkül eltűnt. Netes ismerkedésnél ez rendszeresen előfordul. De olyan is volt már, hogy randiztam egy lánnyal, ő szemmel láthatóan jól érezte magát, majd másnap közölte a semmiből hogy ő csak barátként tudna rám tekinteni, majd törölte a számomat és facebookról is letiltott. De aki faképnél hagyott és próbált valami magyarázatot adni és ezt minden lánytól megkaptam, hogy én egy tök rendes, jó fej fiú vagyok. Nem vagyok nagyképű de úgy érzem visszaélnek azzal, hogy túl rendes vagyok. Őszintén érdeklődöm, ha szimpatikus az adott lány, próbálok udvarias, illedelmes lenni. És nem is vagyok az a nyomulós fajta, tehát 2 nap ismertség után nem kérdezem meg, hogy mikor járunk már. A legutóbbi randira is készültem csokival, virággal, mindhiába. Plusz még a többség szerint helyes is vagyok (én nem tartom magam annak) szóval nem értem, hogy mi nem működik. És nem ám 1-2 ilyen esetről van szó, nálam mindig ez volt eddig. Lehet az a baj, hogy én ezt a klasszikusabb udvarlós stílust képviselem? Lehet bunkón kéne viselkednem? Csak az nekem nem menne, nem tudnék bunkó lenni egy lánnyal. Ezzel a kérdéssel nem barátnőt akarok találni, csak kíváncsi vagyok, hogy ti miképp látjátok ezt? Mi lehet az oka, kell-e valamin változtatnom stb?
2014. jan. 7. 16:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Dettó, mint én, normális magyarázatot még nem találtam rá :/
2014. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már úgy, hogy közölték velem 10 perc beszélgetés után, hogy ilyen rendes, normális pasinak hogy-hogy nincs barátnője? Mert ő pont ilyen fiút keres.

5 perc múlva már nem válaszolt. :)

2014. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ezt én sem értem. de ki érti a nőket? az egyik válaszra sem méltat, a másik váratlanul eltűnik(természetesen válasz nélkül) ilyenek ezek a nők. javíthatatlanok!
2014. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Sorstársam!!
2014. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Velem tök ugyanezt csinálják a lányok! Soha nem volt még barátnőm... Kvittek vagyunk!
2014. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:

A magyarázat, hogy eddig csak h.lye tini p@csákat találtál, és nem azt akivel szeretnél is lenni. Persze őt keresheted, a mai világba nehéz lenne megtalálni, de fogadok mindvégig ott volt a szemed előtt. Mondjuk egy osztálytárs, vagy egy másik lány haver, akire te csak barátként tekintesz.

16 F

2014. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Gyülekezünk úgy látom :S
2014. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
csúnyavagy, kövér, akármi... nem bántásból mondom... nekem is ezvan.. én tudom, hogy a külsőmmel van a baj.. minden ilyen felszínes.. ameddig csak dumálgatás van akár itt, akár máshol, addig oké, de személyes találkozó, vagy képcsere után már nem olyan nyájas a dolog mint előtte, és általában nincs több válasz.. aki aztmondja a belső értékek fontosabbak, az hazudik, és leszophat! :D 22/F
2014. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
16 évesen te aztán tudhatod, milyenek az érett nők.
2014. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

"A legutóbbi randira is készültem csokival, virággal, mindhiába. "


Ezt r*hadt gyorsan felejtsd el!Virág,csoki?Randira?Minek?ha fogyaszt vmit fizesse ki magának egyenjogúság van már nagyon rég.Jobb is így mert ez egy véleménynyilvánítás,hogy nem a potyázásért jött el randizni veled,hanem a társaságod miatt.


100 % ,h állandóan dicsérgeted a kiszemelt lányokat.Ez a legrosszabb,amit csinálhatsz!

2014. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!