Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy a lányoknál a külső számít a legjobban ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 01:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem unjátok még ezt a nők angyalok, a pasik szemetek dumát? Igen a nők a külsőt nézik, a jó pasi zöld utat kap, tök mindegy milyen a személyisége. Ez gy működik, tény, nem lehet vele vitatkozni.
2014. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

" a nők angyalok, a pasik szemetek" - mondd meg nekem kérlek alásan, hogy ilyet ki a fene mondott? senki sem angyal, és szent sem.


komolyan hányingerem van a tudattól, hogy ti is a férfi nembe tartoztok, ahogy én is. gyomrom kifordul megint....


és igenis lehet vitatkozni! az egy normális hogy valaki nézi a külsőt, de azt nem lehet mkire rámondani hogy csakis azt nézi.

2014. jan. 9. 02:03
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább azok mondogatják ezt, akiknek maguknak is ez a legfontosabb, csak még maguknak sem vallják be.


Másrészt meg aki azt mondja, hogy összejönne olyannal, akihez hozzá sem tudna érni, csak mert "szép a belsője", az hazudik, szintén még magának is. Igenis számít a külső, de nem annyit és nem úgy, ahogy sokan hiszik.

2014. jan. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy a belső értékek később fognak képbe kerülni egy kapcsolatban. Ha van egy jóképű srác aki még kicsit vicces is és nem egy "kuka" (ezekhez még nem kell nagyon jó belső tulajdonságokkal rendelkeznie) szerintem tuti sikeres lesz, rövid távon legalábbis. Aztán ha jobban megismeri a lány és mondjuk kiderül, h nincs értelmes célja az életben, nincs semmi hobbija esélyes, h nem lesz hosszú életű a kapcsolat. Én legalábbis úgy látom, h azokat az ismerőseimet gyakran a lányok környékezik meg akik jól néznek ki, ellenben amelyik csúnyább/átlagos nem nagyon jellemző, h érdeklődést mutatnának feléjük.

Én nem mondom, h ez vagy az fontosabb, mert szerintem sok mindentől függ. Pl. elmegy egy lány a barátnőivel fesztiválozni, és akar egy alkalmi kapcsolatot akkor valószínű, h inkább a jóképű srácokat fogja keresni.

2014. jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Tegyük fel, hogy az eperből finomabbak a kevésbé szép kisebb szemek, mint a nagy homokban pumpált, szebb társaik.

Először mész a zöldségeshez, azelőtt csak képen láttál epret, melyből itt kétfélét lehet kapni. Az egyik gyönyörű, nagy szinte izzóan vöröslő szemei rögtön magába szippantják a figyelmedet, pont olyan, mint a képen. Míg a másik fajta kevésbé kápráztat el a látványával, esetleg tudomást sem veszel róla, kevésbé élénk, kisebb alaktalan darabok. Szóval az első féléből viszel. Tulajdonképpen semmit sem tudsz róla, otthon még gyönyörködsz benne, majd megízleled. Két dolog történik. Az egyik, hogy ízlik és mivel nem tudod, hogy van jobb is, legközelebb is ezt veszed. A másik, hogy feltűnik a kinézet és az íz közti szakadék. Utóbbi esetben újabb két dolog lehetséges. Kipróbálod a másikat, majd rájössz, hogy nagyobb élvezetet nyújt, majd átállsz erre. A másik lehetőség, hogy bár valamelyest csalódtál benne, te továbbra is az első félét veszed. Esélyt adsz neki újra meg újra, belenyugodva a helyzetbe vagy más eredményt várva.

("Az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és várni, hogy az eredmény más legyen." - Albert Einstein)

Ki járt jobban?



Magyarra fordítva: Alapvetően (főként ilyen tizenéves korban) a külső számít, majd a - kivételtől eltekintve -nagy részük kinövi ezt, megérnek, felvilágosulnak vagy kinek, hogy tetszik. Szóval ez egy tanulási folyamat, amit talán leginkább a tapasztalat visz előre.

Gondolom azért hiszed azt, hogy sokan hiszik azt, hogy a külső számít, mert az éretlenekből indultál ki.

2014. jan. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
*És ők szintén belőkuk indultak ki.
2014. jan. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*belőlük ...:D
2014. jan. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem hisszük, hanem tudjuk tapasztalatból.

Én sem jönnék össze kövér, csúnya lánnyal, bármilyen aranyos is.

23f

2014. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

mert ez így is van. tapasztalat.


szerintem kamu kérdés, ilyen hülyeségeket értelmes, tapasztalt, érett férfi nem kérdez/ír.

2014. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
És ez kinek a tapasztalata? :D
2014. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!