Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek normális huszonéves...

Timmy21 kérdése:

Léteznek normális huszonéves fiúk? Hol lehet rendes emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 12:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Hogyan lassunk meg téged ha egyfolytában otthon vagy az egyetemen meg a könyveidbe bújsz?

Másrészt ez a hülye mentalitásod is taszítja a pasikat

2014. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, jól látod a helyzetet. Vannak egyébként normálisak, de iszonyat kevés és azok is foglaltak.. :(( Gyiken ne próbálkozz, mer itt nyista :D
2014. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%
Nemtom lehet, hogy magyarországon. De nem biztos azt tudom, hogy én nem vagyok normális és nem akarok ismerkedni. remélem nincs harag? :D
2014. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%

Kár volt általánosítani kérdező :S

Nem mindenki bánik úgy a nőkkel.DE mind1...

2014. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam, de sok ilyet látni. Tény, hogy vannak mások is, de Ők foglaltak.
2014. jan. 12. 12:57
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
De általánosítottál! Ezt kár tagadni.Igen vannak mások és nem csak foglaltak.Csak őket nem látni róluk nem hallani.Ezért alakítanak ki egy képet a mai társadalomról pedig nem így van.Én merem állítani,hogy a nagy résszel nincs baj.Csak azokkal akik kitűnnek a tömegből és az ő tetteik miatt írják le a többi embert.Mint ahogy te is tetted...
2014. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 ASOT ***** válasza:
46%
Egyébként volt mát párkapcsolatod?
2014. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
Én is egyetemista vagyok, normális, rendes. Itt ezen az oldalon is lehet normálisakkal ismerkedni, az egy baromság, hogy a maradék nőgyűlölő, stb. De én azt vettem észre, hogy még az intelligensebb lányoknál is addig terjed a dolog, hogy még ha ők kezdeményeznek, is simán elhal a levelezés, fene tudja miért. Talán azért, mert maguk sem gondolják komolyan azt, amit itt írnak, csak egy tipp. 23/F
2014. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Leírom:

23 éves vagyok, egyetemre járok, mellette dolgozom egy tanácsadó cégnél. Napi szinten sportolok, imádom az igényes filmeket eredeti nyelven nézni, havi rendszerességgel színházba járok. Szeretem a kávékülönlegességeket, imádok főzni, biciklizni, olvasni. Jól öltözködöm, jól nézek ki. Mensa tag vagyok.

2014. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%
Látom lepontozásra futja tőled de normális válaszokra nem..
2014. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!