Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A sors játszik velem, a csaj...

A sors játszik velem, a csaj kinoz, vagy csak szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm,elég jó a kapcsolatunk,egyet kivéve,

nem nem az én barátnőm! Bonyolítja a dolgot hogy van egy pasija akivel hét éve vannak együtt,a pasi épp most készül megkérni a kezét, de a csaj már nem érez iránta úgy mint kezdetben,annyira nem hogy más pasi után érdeklődik,szerelmes a másik pasiba aki viszont eléggé távolságtartó vele,mondhatni a csaj össze van most zavarodva,és most jövök én a képbe,mint írtam jó vele a kapcsolatom,vesztemre! Ugyanis bujkál bennem valami ha vele vagyok,ha rá gondol ok,úgy érzem karnyújtásra van tőlem mégis elérhetetlen számomra. a gondom a következő sokszor elhatároztam hogy nem gondolok rá,nem beszélek vele,de ilyenkor a sors játszani kezd velem,és a csaj elkezd engem hívogatni,faceen írogatni nekem hogy látni akar,meg beszélni velem, tudom magamban hogy le kell mondanom róla mert nem lehet az enyém, de mégis mindig ugyanaz van hogy valami,valaki vagy a sors,nem engedi elfelejtenem őt! És ez szörnyű,Lelkileg is és érzelmileg is kikészít maga a helyzet!Tanácsokat kérnék,mi a megoldás ebben a helyzetben?



2014. jan. 17. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért te is egy nagy szharrkavaró vagy a csajjal együtt.
2014. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne lelkizz annyit.Ilyenkor a legkönnyebb ágyba vinni,csak egy kicsit vigasztalgasd elötte,aztán adj neki.
2014. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Ez szép volt. (Y)
2014. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Bizony! Keep on rollin' (Y) :D
2014. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vidd már el a nőt, jobb lesz a srácnak ezerszer:D
2014. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1,kifejtenéd a nézetedet miszerint énis nagy szahhrkavaró vagyok? mire gondolsz? 2,3, látom nektek nem okozna gondot elbánni a csajjal,még akkor se ha épp van pasija!
2014. jan. 17. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj az hogy a lány ezek szerint érdekből együtt van a sráccal, csak mert neki kényelmes, de közbe már mással akar lenni, az már önmagába elég egy elcseszett helyzet... Együtt van a sráccal, de közbe már van valaki más és majd csak akkor lép ha már biztos lesz minden a másikkal, ami valószínűleg a megcsalást is magába foglalja majd. Én nem leminősíteni szeretném, nekem is van egy lány ismerősöm, aki amúgy jófej, kedves, aranyos lány, de mindig így intézi a kapcsolatait, amit akárhonnan is nézünk, gerinctelenség...
2014. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lány valószínűleg nem gondolatolvasó. Ő csak azt látja, hogy egy barátja minden előzmény nélkül nem áll szóba vele. Sőt, még azt sem, ha csak a következő beszélgetésetekig tartasz ki emellett.
2014. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt értem de hogy jövök én mint szarkavaró a képbe?
2014. jan. 17. 16:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Azon a fázison már túl vagyunk, mint egy jó nyomozókutya a kábitószert ugy kiszagolta belőlem hogy érezhetek iránta valamit,csakhogy én elkőnyveltem hogy ő meg én nem lehetünk egy pár,és igyekszem is elfelejteni, vagy kevesebbet lenni vele,de ekkor meg ő keres engem hogy hol vagyok,mintha a sors direkte játszana velem,kínozni akarna, ha egyszer nem akarnék vele foglalkozni miért hozza unos untalan vissza a napjaimba a csajt?
2014. jan. 17. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!