Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki aki tapasztalt mondja...

Valaki aki tapasztalt mondja meg hogy most mi van? én nem tudom mit csináljak mert még nem voltam ilyen helyzetben

Figyelt kérdés
Van egy fiú(együtt járunk spanyolra) akinek elvileg tetszem. azért elvileg mert nem ő maga mondta nekem hanem elmondta pár barátjának ők az én barátaimnak ők meg nekem... az nekem is feltűnt hogy mindig kedves meg udvarias velem és nagyon sokat szoktunk beszélgetni(órák előtt szünetben vagy facebookon)de mivel nekem nem mondott semmit nem tudom mit csináljak. A másik, hogy tájékozódtam és már 3 barátnője is volt, az egyik 18 és nem értem akkor miért én tetszenék neki? (én csak 15 vagyok)

2014. jan. 17. 18:23
 1/9 anonim válasza:

Az hogy volt már idősebb barátnője nem jeleni azt, hogy a fiatalabbak nem tetszhetnek neki. Biztos az az oka, hogy kedves vagy vele és persze kinézetre is tetszhetsz neki. Ennyi az egész. És ha már olyan jó barátok vagytok miért ne? /persze lehetséges, hogy csak pletyka/

Legyél vele ugyan olyan ha tényleg kedvel egyszer úgy is be kell vallania. :)

2014. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én csak azért furcsállom mert én ugyan nem vagyok csúnya vagy ilyesmi de nem is vagyok olyan igazi szépség
2014. jan. 17. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az igazi szépségeknek van pasijuk. Ennek ahhoz kevés köze van. Itt is van pár olyan csajszi, aki olyan kérdést ír ki, hogy olyan szépek meg kedvesek, és még sem közelednék feléjük a fiúk, mert biztos félnek. (Vagy mert el vannak szállva maguktól a kisasszonyok, vagy mert úgy tűnnek, vagy mert hülyék mint a segg.)

A srác hány éves?

2014. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 vagy 16 egy órára járunk tehát 16nál nem lehet több
2014. jan. 17. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
hm..mosolyogj rá, nézz olyan kacéran :DD menni fog biztos, hozd ki belőle azt hogy muszáj legyen elmondania neked hogy bejössz neki :D
2014. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké, megpróbálom :))
2014. jan. 17. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, segítettek, mert elhívott randira és megcsókolt
2014. febr. 3. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
deyoo:)) most jártok? vagy össze fogtok jönni?:)
2014. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen összejöttünk, járni is fogunk, már meg is kért h találkozzak vele csütörtökön
2014. febr. 4. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!