Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez milyen már? Más hogy...

Ez milyen már? Más hogy tapasztalja?

Figyelt kérdés

Észleltem, hogy sok p*csös próbál itt mindenféle mágikus rittemcsuttával csajozni. Nem látom a sikereiket, ettől független meglehet, hogy van nekik. Na most valószínűleg nekem akkora hiányosságom van, hogy ez nekem amiatt nem megy, legalábbis itt az interneten nem, illetve kivételekkel. Sárga fogú, negyvenöt kilós szemüveges srác vagyok, mondjuk acélos önkritikám is van ez mellé. Ennek ellenére a helyzet rosszabb, mint ahogy próbálom lefesteni, az apró, pecsenyevörös c-betű alakú péniszemről most nem beszélek. Na mindegy, ettől függetlenül nagyon érdekes dolgokról tudok beszámolni. Többek között arról, hogy több lány is találkozót kért, majd annak végére elcsábítani törekedett erről az oldalról, miután teáztattak, leitattak, majd megkávéztattak, és tovább itattak. Ami érdekes, hogy egytől egyig a lányok kerestek fel engem, egy válaszom kapcsán, amit nem a Szerelem,szex rovatba írtam!! Ezen lehetne gondolkodni valamennyi látogatónak!!

A másik érdekesség, hogy a való életben vadidegen lányokkal jövök össze mindig, akikkel buszmegállóban, bevásárlóközpontban, vagy fesztiválokon ismerkedem meg. Soha nem baráti körből vagy házibuliban, és ha felvesszük egymást face-re, egy közös ismerősünk sincs soha. Nincs sok ismerősöm ugyan, de több százból azért lehetne egy legalább. Ami szintén nagyon elgondolkodtató kell legyen a "barát zóna" hitvallóinak, hogy majd a lányok felével azt mondogattuk egymásnak az elejétől, h "nem akarok tőled semmit", aztán valahogy azért összejöttünk, és tök jó kapcsolatok is lettek belőle. Azért írom le, mert nekem is más képem volt a valóságról, de ez egészen más realitást jelent, mint amiről itt sokan meggyőződtek. Mit gondoltok erről? Ki tud hasonlóakról beszámolni? Ki szerint hány éves a kapitány? Mennyibe kerül 1 kiló trollfarhát?

Most rántottát sütök, addig írjatok! A válaszok nem biztos, hogy ma kerülnek kiértékelésre, de azért mindenki véleménye érdekel!


2014. jan. 18. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
kamu provokátor vagy.
2014. jan. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bocsi a rittemcsutánál tovább nem olvastam :D

az meg miafa*sz?

2014. jan. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. még mindig álmodsz és ilyeneket képzelődsz

2. azok a csajok olyan rusnyák voltak, hogy mindegy volt nekik, hogy ki, csak végre valaki döngesse már meg őket

2014. jan. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szar/10
2014. jan. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!