Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki megmagyarázná nekem,...

Valaki megmagyarázná nekem, hogy mi van most?

Figyelt kérdés

megismerkedtem egy csajjal, tök jól elbeszélgettünk meg minden, és egyszer elhívtam randira (persze nem úgy, hogy rögtön randi, hanem csak úgy lógni) és nemet mondott rá, majd utánna még azért beszéltünk egy keveset, és megint megpróbáltam, elutasított megint. Majd utánna nekiállt megmagyarázni ilyeneket, hogy "Nem vagy szimpatikus" meg "van valakim". Én tudom, hogy nincs senkije, és egy közös ismerősünkkel beszéltem, aki a barátja a lánynak meg nekem is és ő mesélte, hogy bejöttem neki, meg hogy van egy két srác aki ha ráindul akkor nekiáll játszadozni velük. Na a lényeg, hogy miután 2-odszor is lepattintott, utánna mintha megharagudott volna vagy nem tudom, de már nem beszéltem vele egy ideje, viszont nemrég találkoztunk a suliban és mikor a táskámban kotorásztam (1-2 percen át, mert kerestem a kulcsomat), ott állt a folyosó közepén egyedül és egyfolytában nézett, mikor odanéztem, akkor lesütötte a szemét. Majd folytattam a kotorászást és a szemem sarkából megint láttam, hogy egyfolytában néz. Miután végeztem, elmentem az ellenkező irányba és egyszer hátranéztem és akkor is ezt csinálta.


Normális válaszokat kérnék, hogy mi ez most, mert nem értem.



2014. jan. 19. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Unalmában játszik, ne foglalkozz vele. Azért csinálja, mert szereti, ha futkorásznak utána.
2014. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz :), am én sose futottam egy csaj után se, és lehet hogy nem kéne vele foglalkozni, csak hát nem tom eldönteni mit akar, mert lehet, hogy tényleg jászik, viszont ki tudja, lehet hogy mégis csak akar valamit, nem tudom eldönteni, mondjuk az már eleve nem nyerő nálam, ha szórakoznak velem
2014. jan. 19. 12:59
 3/10 anonim válasza:

Szerintem megbánta,hogy lekoptatott és akar még egy esélyt :) Kérdezz rá újra a randira!

15/L

2014. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele logikusan, ha valaki tetszik, találkozni akarnál vele. Persze lehet meggondolta magát, de én egy ilyen személyiséggel nem foglalkoznék. Találkozol vele mondjuk 2x, utána megint meggondolja magát, ez sajnos esélyes az ilyen csajoknál. Le kell sz.rni, akkor talán észreveszi magát és megtanul normálisan viselkedni.
2014. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat, halasan koszonom a valaszokat!


Mar nem merem elhivni, mert van egy fiubaratja, akinek mindenrol beszamol es nemreg volt vele balhem

2014. jan. 23. 14:36
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma is meg tegnap is mikor meglatott nezett (amikor egyedul volt) :)
2014. jan. 23. 14:38
 7/10 A kérdező kommentje:

Folyamatosan néz, most megdöntötte a rekordot is, meg hallottam mikor rólam beszélgettek a barátnőivel!

:)

2014. jan. 31. 15:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg most is csinalja :) es egyre tobbszor
2014. ápr. 9. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, hát beszélj vele. Nem kell elhívni sehova, csak beszélj vele, mint bárkivel. Meglátod, mit akar.

Lehet, hogy megbánta, igen.

Persze az is lehet, hogy egy éretlen személyiség, aki játszani akar, igen.

Nem lehet tudni ebből. A tizenévesek olyan furcsák.

Talán mégis tetszel neki, különben nem foglalkozna veled ennyit. szerintem, ha csak játszani akarna, nem csinálná több hónapig ezt a szuggerálást, már feladta volna. Ha csak játszik, és hónapokig kitart, akkor viszont igazi pszichopata. Azért ennek kevés az esélye.

Szóval valszeg tetszel neki mégis.

Ha kicsit beszélsz vele közönyösen, meglátod, hogy reagál.

Utána szerintem ha pozitívan, akkor minden elvárás nélkül elhívhatod randira, csak olyan hozzáállással, mintha kitöltenél egy lottószelvényt. Ha elmegy, jó. Ha nem, akkor szerintem kérdezz rá, hogy ha nem akar semmit, akkor miért néz folyton? Akkor érdemes egy kicsit rápirítani, mert akkor tényleg nem normális, és jobb neki is, ha kicsit rápirítanak.

2014. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemreg hallottam egy sractol, aki nagyon ismeri, hogy a csaj nehezen kaphato, es sokszor csinalja, hogy elsore lepattint, aztan meggondolja magat! Nem szeretem, ha jatszadoznak velem! Sokszor tortent mar velem, es elegem van belole, de mind1. Annyira nem erdekel engem a lany most mar. Nem tudom, kene-e beszelnem vele, de akkor is, miert kell ezt csinalni? Mire jo ez neki? Meg az, hogy ez a fiubaratja minden dolgarol tud, mi koze van a sracnak hozza? Orultseg az egesz!
2014. ápr. 9. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!