Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak válaszolnátok,...

Fiúk, férfiak válaszolnátok, undorító vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kutyaharapás miatt van egy nagyon csúnya, nagy heg a kezemen és az egyik ujjamon. Már gyógyult, de a színe elég élénk a mai napig.Az ujjamat szinte vissza kellett varrni, szerencsére a csontot nem érte, viszont a körmöt igen. Már gyógyult (kb. 2 éves)és a kezemet, ujjamat rendesen tudom használni, DE egyszerűen nem tudom megszokni azt, hogy nagyon sok ember megkérdezi, hogy ez mitől van? (pl. kézfogásnál is azonnal látható)Az elején még elmeséltem, de már nagyon unom és legszívesebben elküldenék mindenkit a fenébe, hogy hagyjanak már békén. Sokáig nem zavart, mert annak örültem, hogy rendbe jöttem, hiszen végződhetett volna rosszabbul is.


Az akkori barátomat nem zavarta (ő vitt be a kórházba), örült, hogy meggyógyult a kezem. Annak a kapcsolatomnak vége és mostanában, hogy kezdek (kezdenék!) megint ismerkedni, zavar. Randizom egy sráccal, aki mindjárt a 2. találka alkalmával megkérdezte, hogy "ez mitől van"?

Most már nem vagyok teljes értékű ember? Ez tényleg ilyen sokat számít? Undort vált ki az emberből? Ha tetszene egy lány Nektek, zavaró tényező lenne a fentiekben leírtak? (27/N)


2014. jan. 23. 19:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha undorodna a srác tőle akkor nem lett volna második randi, sőt ha annyira könnyű észrevenni akkor első se. Egyszerűen csak kíváncsiak az emberek és mostmár ez is a részed, mindenkinek vannak ilyen hegei csak van akiknek nem a testükön de ha randizol valakivel előbb utóbb rá fogsz jönni, hogy neki mi a "csomagja".

Ha amúgy bejössz neki akkor nem fogja zavarni és ha zavarja is attól te még teljes értékű nő vagy és megérdemelsz egy olyan pasit aki úgy szeret ahogy vagy.

2014. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2014. jan. 23. 19:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyitől undorító lennél.
2014. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Most ezt tényleg ne gúnyolódásnak vedd, mert nem annak szánom. Én a helyedben szereznék rá egy ujjat anyagból, ilyen kesztyű flashbe. pl valahogy így megvarrva. Miért baj az? Ha megkérdezik, elmondod, ez volt, de nem bámulni való dolog, vagy fizessenek érte, ha látványt akarnak. Még hogy a kutya az ember legjobb barátja, a nagy büdös l*****t. Az állat az állat, ennyi. A legjobb barátom nem harapja le az ujjam. Bullshit, hát erről pofázok én mindig, de le vagyok oltva, mert álszent csicskaság van...és milyen ari...
2014. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, lehet ,hogy megfogadom. :) (Amúgy nem a saját kutyám volt és nem is pitbull.)
2014. jan. 23. 19:47
 16/20 anonim válasza:

Figyelj csak, szerintem ne foglalkozz velük. Az emberekben van egyfajta kíváncsiság, a sok unatkozó/életunt figura szeret ilyenekkel foglalkozni. Nem ez az, amitől valaki undorítóvá válik. Hanem attól, ha valaki ezen gúnyolódik,vagy lenéz téged emiatt.

Nekem pl. nem egyforma a két mellem. Nem olyan dolog ez, mint a kézfogás, de attól még tudom, látom, hogy megnézik a fiúk. És? Nagy dolog! Már túltettem magam ezen. Van, aki így is szépnek lát... :)

2014. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jan. 23. 19:57
 18/20 anonim ***** válasza:
"Még hogy a kutya az ember legjobb barátja, a nagy büdös l*****t. Az állat az állat, ennyi. A legjobb barátom nem harapja le az ujjam" Általánosítasz! De abban igazad van, hogy a "kutya az ember legjobb barátja" is egy általánosítás. Viszont annyit hozzátennék, hogy az embereknél ezerszer több gerinctelenséget tapasztaltam mint a kutyáknál. Szemétségben az ember messze veri az összes állatfajt.
2014. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem aki megakad egy hegen az rég eláshatja magát


homlokomon van egy vágás kb 2 cm de aránylag mély

engem is szoktak rérdezgeti mitől van

ilyenkor szoktam mondani hogy lefejeltem azt aki utoljára ilyet kérdezett és a törött koponyadarabja beleállt a fejembe

úgy kellet kiműteni


25F

2014. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:))
2014. jan. 24. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!