Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 24 éves pedofil hová...

Egy 24 éves pedofil hová fordulhat segítségért, gyógymódért manapság, ha mindenki olyan ellenséges és előítéletes az ilyen emberek felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos úgy érzem félig pedofil vagyok. Úgy értem, hogy félig, mert csak kb. másfél éve kezdtem érezni, hogy nekem bejönnek a bájos arcú, általában már formásodó 10-14 éves lányok is, nem csak a felnőtt lányok, nők. Persze ne úgy képzeljétek el, hogy én erőszakoskodom vagy ilyesmi. Igazából még ránézni sem nagyon merek a nekem tetsző kislányokra. Inkább bújkálok és kerülöm az embereket. Barátaim sem nagyon vannak. Aki van az csak kinevetett, amikor elmondtam, hogy vonzónak találtam egy 12 éves lányt. Ez a barátom meg a másik véglet ő az idősebb milfekhez vonzódik. Én nekem meg az idősebb nők nem jönnek be sajnos. Pedig bár a milfekre buknék, mert az legalább nem bűn. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok így élni, szeretnék meggyógyulni, ha lehetséges egyáltalán. Sajnos nem tudok úgy vonzódni egy érett nőhöz, mint egy pimasz, huncut, játékos tini lányhoz. Azért is rossz ez, mert sajnos volt már olyan, hogy egy 13 éves lánynak bejöttem és hajtott rám és nagyon nehéz volt elutasítanom, de akkor még meg tudtam tenni, de mi van, ha legközelebb már nem leszek ilyen erős? nem akarok rossz ember lenni, nem akarok bántani senkit sem. Szeretnék majd gyerekeket és szeretnék normális apa lennei, normális mintát mutatni, nem ezt a beteges énemet.

2014. jan. 27. 17:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
keress magadnak 15-17 éves barátnőt. csak aztán ha "megörgszenek" és huszonévesek lesznek, akkor mit csinálsz? lecseréled őket egy tizenévesre? bebuktad.
2014. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a gyógymód az, hogy keresni kell egy 14 év feletti, kislányos külsejű lányt, ilyenből is van bőséggel.
2014. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem ez más lesz.A pedofília a testileg még teljesen éretlen olyan 6-10 év közötti gyerekhez való vonzódást jelent.

Amúgy én már sokat gondolkoztam azon,hogy mennyi ilyen ember lehet a világon.Szerintem a többségük nem erőszakos,kb csak azokról a pedofilokról tudni,akik meg is próbálják kiélni a vágyaikat.Szerintem a többségük nagy rejtőzködik és eszébe sem jutna erőszakoskodnia.Inkább lemondanak a vágyról.Átlagos,felnőttekhez vonzódó emberek között is sokan élnek pl aktív szex nélkül.


Szerintem a pedofilok között sem lehet gyakoribb a szexuális zaklatás,mint az átlag embereknél.

Ezek az emberek nem pszichopaták,vagy gyilkosok.Ez a gerontofília ellentéte(amikor vki az idősekhez vonzódik).

Igazából most bűnnek nevezni hülyeség.Ez egy genetikai jellemző,viszont az érthető,hogy nem lehet aktív szexuális életük,mert egy gyerek még nem alkalmas a szexre,még pl egy idős ember igen.

Addig nincs baj amíg nem kényszerítesz senkit erőszakkal semmire.Az nagyobb baj,hogy a kapcsolataidra ez elég nagy nyomást tesz.Pl ha teszem azt járnál egy 14-15 éves lánnyal,ami már nem büntethető beleegyezéssel ott idővel baj lesz,ha pl pár év múlva az a lány már 18-20 éves lesz,és lehet nem fogod vonzónak találni és megromlik a kapcsolat is köztetek.Bár egy felnőtt embernek elég hüllyeség egy 14-18 év közötti fiatalkorúval kapcsolatot tartania,mert nagyon éretlenek és tapasztalatlanok az élethez.Közös témád nagy nagyon lenne velük.


De ahogy sejtem nálad nem pedofília lehet,mert 12-13 évesek közül már sokan elég érettek.Szerintem ennek vmi más neve van.De egy pszichológus jobban eltudja ezt mondani.

De szerintem azt,hogy mihez vonzódsz nem nagyon lehet megváltoztatni,de lehet ha idősebb leszel,akkor a koroddal arányosan jobban fognak vonzani az idősebbek is,18 felettiek is.


Remélem tudnak neked segíteni,minden jót.

2014. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
A pedofíliával nincs baj, hiszen vannak olyan 15 - 40 éves hölgyek, akik nagyon kislányosak, velük ki lehet élni ezen vágyadat.
2014. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Brandoneee20-nál a pont. Ez nem pedofil zavar. A pedofil zavar esetében még serdületlen személyhez vonzódsz. A serdülőkhöz való vonzódás teljesen természetes dolog.

A gyermekek elleni nemi erőszak jelentős részét pedig nem is pedofilok követik el. Csak sajnos óriási a káosz ebben a kérdésben is az emberek fejében.

2014. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Azért mert sokan úgy tekintenek erre,mint erőszaktevőkre.

Igazából a kérdező is hasonló vagy ahhoz közeli,még sem erőszakos,és fel tudja fogni,hogy ezt nem szabad megtennie.

Nem értelmi fogyatékos vagy gyilkos.

A megoldás tényleg az lehet,ha mondjuk idősebb,de fiatalabbnak kinéző emberekkel szexel.14 év felett beleegyezéssel lehet szexelni.

De van olyan 20 éves is aki kb 15nek néz ki.

Igazából azzal van baj,aki a serdülő kor előtti korhoz vonzódik.

De sokan pl azt is pedofilnek gondolják,aki egy jól fejlett 16 éveshez vonzódik,csak azért mert jóval idősebb tőle.

Sokan úgy értelmezik a pedofilt,hogy nagy korkülönbség.

Pedig nem ezt jelenti.

2014. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

A serdülőkhöz való vonzódás nem rendellenesség, a 2013-as DSM-5-ben ki is lett véve közülük. A pedofil zavar pedig a serdületlenekhez, többnyire 6-10 évesekhez való vonzódás.

A pedofilok nagy részben kontroll alatt tartják a vágyaikat.

A gyerekekkel szemben a legtöbb nemi erőszakot nem pedofil zavarban szenvedők követik el, hanem olyan emberek, akik a gyerekek közelében vannak (tanár, rokon, stb.), és kihasználják hatalmukat.

A piás férjjel már nem fekszik le a feleség, úgyhogy ott van a gyerek helyette, stb...

2014. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!