Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen taktikának értékelitek...

Milyen taktikának értékelitek a következőt? (lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképű. Próbálok élőben is ismerkedni, de most nem is ez a lényeg, hanem az internetes. Általában törekszem arra, hogy előbb beszélgessünk el egy kicsit a lánnyal, legyek neki szimpatikus az írásom alapján, és csak utána cseréljünk képet egymásról.


Valószínűleg senkinek sem vagyok az álompasi, ezért az ismerkedés legelején kép alapján elég nagy valószínűséggel szórnak ki. Viszont ha esetleg a szöveg szimpatikus nekik, nagyobb eséllyel fogadják el a külsőmet, ad absurdum még meg is tetszhetek nekik. Vélemény? Lányok, nálatok lehet, hogy ez működne?


2014. jan. 28. 00:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Áhh... Ha kinézetre nem vagy szimpi nekik, akkor nem vagy szimpi nekik.
2014. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nos fontos h beszélgetés alapján szimpatikus vagy e , de ha képen nem látnak benned számukra vonzo dolgot akkor inkább barát lesz belöled mint partner
2014. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elköszönnék tőled. Ha én felvállaltam magam, jogosan várom el, hogy te is tedd meg.
2014. jan. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha a kép alapján azt érzi hogy nem, akkor te irhatsz bármit, annak annyi. Ezt igy hidd el ahogy mondom!
2014. jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3: Képcserét írtam, tehát előtte én sem láttam a lányt. Úgy érzem, hogy a többi válaszoló fiú, nekik is köszönöm, de főleg lányok véleménye érdekelne. Lehet, hogy tévedek, de sokszor látom itt is leírva, hogy valakinek kezdetben nem is tetszett az adott pasi, viszont ahogy megismerte, elkezdte vonzónak látni.
2014. jan. 28. 00:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Furcsa. Én hónapokig beszélgettem úgy a barátommal, hogy képem sem volt róla és kialakult bennem olyan erős érzelem, hogy azon semmi sem változtatott volna. :)
2014. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Nos, elvileg úgy működik a nő, hogy anélkül, hogy ne tetsszen neki benned semmi, józanul nem fogsz neki kelleni... DE viszont azt is mondják, hogy a nők azért sminkelik magukat, mert a pasik a szépre mennek, a férfiak meg azért hazudnak mert a nő meg a szóra... Szóval, szerintem ez nagyban emberfüggő.
2014. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
De a külsőddel miért nem próbálsz meg foglalkozni? Oké, az egy dolog, hogy esetleg nincs bugyiáztatóan acélos arcéled, borostád, ez genetika. De ha megtanulsz stílusosan öltözködni, egy hozzád passzoló frizurát vágatsz, akkor már fényévekkel vagy előrébb. Meg hát lefogyni, izmosodni is lehet, ha esetleg ez a gond.
2014. jan. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elérned az illető ő lelkéid(no nem a szokásos szirupos vackokra gondolok amik itt nagyon mennek, hanem az emberi oldaláról) akkor szerintem képtől függetlenül simán lehetsz befutó.
2014. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8: Foglalkozok a külsőmmel is, de hát sz@rból nem lehet várat építeni. :D
2014. jan. 28. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!