Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen taktikának értékelitek...

Milyen taktikának értékelitek a következőt? (lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképű. Próbálok élőben is ismerkedni, de most nem is ez a lényeg, hanem az internetes. Általában törekszem arra, hogy előbb beszélgessünk el egy kicsit a lánnyal, legyek neki szimpatikus az írásom alapján, és csak utána cseréljünk képet egymásról.


Valószínűleg senkinek sem vagyok az álompasi, ezért az ismerkedés legelején kép alapján elég nagy valószínűséggel szórnak ki. Viszont ha esetleg a szöveg szimpatikus nekik, nagyobb eséllyel fogadják el a külsőmet, ad absurdum még meg is tetszhetek nekik. Vélemény? Lányok, nálatok lehet, hogy ez működne?


2014. jan. 28. 00:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: Várat valóban nem, de egy takaros kis házat bőven.
2014. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bevallom nőiesen, hogy életem első szerelmét ha nem neten ismerem meg kép nélkül, hanem mondjuk egy szórakozóhelyen szólít le, igencsak gyorsan leráztam volna. Úgyhogy lehet ez egy jó módszer. Nem azt mondom, hogy biztos mindenkinél beválik, de ha már valakinek a szövegeddel elcsavarod a fejét, nagyobb az esély, hogy kevesebbet fog később nyomni a latban a külsőd.
2014. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A 17-20-as korosztálynál talán 15-20% esélyed van így. Többi max barátnak fog titulálni. Próbálkozni lehet és kell is, de sajnos sokat számít a külső,ha élőben is lehengerled a lányt, akkor már francot se érdekli hogy nem vagy egy modell arcú cicafiú. :D Sok sikert. :)
2014. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Inkább 2-3 évvel idősebb korosztály jön szóba.
2014. jan. 28. 15:16
 15/17 anonim válasza:

Felesleges görcsölni. Sokkal több nő mászkál az utcán, mint férfi, egynek fix, hogy be fogsz jönni.

Ha már elindult a beszélgetés, akkor a többi jönni fog, csak figyelj arra, hogy ne addig húzódjon egy beszélgetés, amíg ki nem fogysz a témákból. Így legközelebb örülni, fog annak, hogy megint keresed.

Ja és egy tipp. Próbálj valami olyan képet felrakni, amin pl. egy kutyával, macskával stb. vagy lefényképezve. Ha nem is jössz be nekik annyira, ez kicsit korrigálja az fentebb említett "hibákat"(bár ezek olyan hibák, amik ellen nem tudunk sokat tenni).

2014. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretem az állatokat. :D
2014. jan. 28. 18:56
 17/17 anonim válasza:
Szerintem bejöhet. Ha szimpi vagy , akkor elnézőbbek lehetnek a külsőddel.
2014. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!