Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek ilyen lányok, akik...

Léteznek ilyen lányok, akik egyszerre : kellően lazák, értelmesek, tudnak komolyak is lenni, csinosak, kedvesek, benne vannak sok mindenbe, és nem érdekli őket mások véleménye?

Figyelt kérdés

Csak , mert én kb. ilyen vagyok férfiben , de egyszerűen mégse találok soha számomra megfelelő lányt , valami mindig hiányzik.


Ami talán a legtöbbször hiányzik : a laza és az értelmes együtt , és , hogy ne mások véleményére adjon.


Ilyenre gondolok itt pl. , hogy már többször írtam ki itt is kérdést h hétvégére szeretnék találni egy csajt , akivel lehet beszélgetni , italozni , filmezni akármi


Erre mondanom se kell , hogy megkaptam hogy "biztos k.át keresel" meg ilyenek


Miért annyira elképzelhetetlen ez egyeseknek , hogy egy értelmes lány mondjuk benne legyen egy ilyenbe ?? Miért ennyire beszűkült látóterű mindenki ebbe a k.a világba ?? egyszerűen nem értem az egészet..

Normális , értelmes gyerek vagyok , nem is vagyok egy ronda pali , jól öltözködöm , egyetemre járok , mégse működnek ezek a dolgok...


Kösz!



2014. jan. 29. 21:39
1 2 3
 11/30 Lávalámpa. ***** válasza:
41%
Ezt a kérdező írta, megmutatván milyen "értelmes" is szegénykém:)
2014. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Valóban , én írtam és nagyon jól esett :) Csak azért nem ide írtam , mert fentakadt volna a szűrőn :D


Tűnj a p.ába ismételten , te álszent kis sótlan senki :)

2014. jan. 29. 23:20
 13/30 Lávalámpa. ***** válasza:
0%
Azért reagálsz agresszívan, mert beletapostam az önérzetedbe, vagy, mert idegbeteg vagy, netalán azért, mert kisebbségi komplexusod van és emiatt kellett a kérdést is kiírnod?:)
2014. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Te tuti vmi bölcsész lehetsz :D


Egyszerűen nem a kérdésre válaszoltál , mellé még provokáltál is , most pedig büszkén feszítesz h sikerült felidegesítened.


Nah , meg , hogy a kacsa nem tud úszni..

Továbbra is fenntartom amit írtam neked , jelölj be fb-on , ott reklámozd magad ha annyira nagy szád van.

2014. jan. 29. 23:26
 15/30 Lávalámpa. ***** válasza:
0%

A bölcsészek között nem ártana keresned egy leendő pszichológust, mert elég nagy bajok vannak veled komám.


Amúgy igen, elég nagy szegénységi bizonyítvány, hogy egy anonim oldalon, 2 perc alatt fellehet idegesíteni. Gondolom a valós életben ugyanezt teszed a szobádba zárkózva, és kialakul benned a kép, hogy mindenki, hülye, az egész világ és, hogy egy normális lány sincsen, és blablabla. - de nem, egyszerűen te vagy elcseszett:)

2014. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Ha elcseszett vagyok , ha nem sokkal többre fogom nálad vinni minden téren , ebbe biztos lehetsz 'komám' és igen a világ hülye ! És ? Az is , aki ezt nem látja..
2014. jan. 29. 23:33
 17/30 anonim ***** válasza:
20%

nem, a nőknek teljesen más a hormonális és társadalmi sorsuk, felejtsd el, hogy egy lány mindenben társad lesz. meg felejtsd el a hosszútávú kapcsolatokat is.

szexre max 2 évig.


mondjuk én azt is megnézném ha egyáltalán nemlaza értelmeset találsz. inkább az értelmes egyedülálló ami kritérium.

a nők többségének nincs személyisége, önbizalma, önismerete, önértékelése.


értelmes nem lehetsz, ha itt kutakodsz és ennyire sem ismered a nőket. legfeljebb kíváncsi.

2014. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Lávalámpa. ***** válasza:
0%

'ha nem sokkal többre fogom nálad vinni minden téren , ebbe biztos lehetsz 'komám' és igen a világ hülye ! És ? Az is , aki ezt nem látja..'



Sokkal többre fogod vinni..Hm..

Ezt hajtod magadban, és ezzel próbálod kompenzálni azt, hogy depressziós visszahozódó önelégült hülye vagy? Az ilynek szokták 40 éves korukra felakasztani magukat, vagy pedig alkoholisták lesznek:)


Jobban járnál ha más szemmel néznél a világra, mert így elég keserű lesz neked az élet. Nem is csodálom, hogy kerülnek az emberek:)


Most is látszik. Míg te a koliból/otthonról egy anonim fórumon pattogsz, és idegbeteg vagy, illetve próbálod a hülyeségedet magyarázni 20 éves létedre, addig én mosolyogva írok a munkahelyemről, mert unatkozom. Na ki is akkor a hülye?:)

2014. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Khm. A céljaimat -kemény munka árán- el szoktam érni. Emiatt , lehet , hogy kicsit önelégült is vagyok , és csak a hozzám hasonló , komolyabb gondolkodású embereket tudom komolyan venni. Felakasztani biztosan nem fogom magam , mert imádok élni , és egyáltalán nem vagyok depressziós , bármennyire szeretnéd , ezt állítani.


De mondom beszéljünk fb-on , ott úgyis láthatod a fényképeimet , meg minden , csak szerintem te is félsz h k.a nagyot koppannál a hülyeségeddel együtt ..

2014. jan. 29. 23:48
 20/30 Lávalámpa. ***** válasza:
Ha nem vagy depressziós, akkor miért viselkedsz úgy?
2014. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!