Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek ilyen lányok, akik...

Léteznek ilyen lányok, akik egyszerre : kellően lazák, értelmesek, tudnak komolyak is lenni, csinosak, kedvesek, benne vannak sok mindenbe, és nem érdekli őket mások véleménye?

Figyelt kérdés

Csak , mert én kb. ilyen vagyok férfiben , de egyszerűen mégse találok soha számomra megfelelő lányt , valami mindig hiányzik.


Ami talán a legtöbbször hiányzik : a laza és az értelmes együtt , és , hogy ne mások véleményére adjon.


Ilyenre gondolok itt pl. , hogy már többször írtam ki itt is kérdést h hétvégére szeretnék találni egy csajt , akivel lehet beszélgetni , italozni , filmezni akármi


Erre mondanom se kell , hogy megkaptam hogy "biztos k.át keresel" meg ilyenek


Miért annyira elképzelhetetlen ez egyeseknek , hogy egy értelmes lány mondjuk benne legyen egy ilyenbe ?? Miért ennyire beszűkült látóterű mindenki ebbe a k.a világba ?? egyszerűen nem értem az egészet..

Normális , értelmes gyerek vagyok , nem is vagyok egy ronda pali , jól öltözködöm , egyetemre járok , mégse működnek ezek a dolgok...


Kösz!



2014. jan. 29. 21:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Te meg , miért nem tisztelsz meg annyival barátom , hogy válaszolsz a privátokra , és nem ide irkálsz ?


Akkor ilyen "lávalámpa style"-ban bemásolnám ide én is a privátot



"Úgy látom , nem vagy rá vevő , de ha meggondolnád magad , szólj és jelöllek , aztán egy nap múlva meg törölhetnénk is egymást , mert na...


De most egy ismerősömet idézve


"Komolytalan emberekkel nem foglalkozunk"


Ennek apropóján , én most el is köszönök , és köszönöm neked , hogy bearanyoztad az estém.


Minden jót kívánok neked és sok sikert! "


Szeva

2014. jan. 30. 00:03
 22/30 anonim ***** válasza:

A kérdésben leírtaknak megfelelek, de aztán olvastam a magyarázatod is. Utána a hozzászólásaidat... Nos:)

Szerintem a lazaság nem egyenlő a vakmerőséggel. Legfeljebb egy nagyon vakmerő nő fog felmenni egy lehet, hogy idegbeteg idegenhez italozgatni. Mi átlagban kevésbé vagyunk kigyúrva, gyengébb a fizikumunk, ez által sokkal sebezhetőbbek vagyunk, több veszély leselkedik ránk. Aki ezt könnyű szerrel megkockáztatja az nem laza, hanem egyszerűen hülye. Ez meg ugye eleve kizárja, hogy értelmes legyen:D Már elnézést kérek attól, akit ez esetleg érint:) Hozzá teszem, hogy viszonylag kevés (szám szerint nulla) férfit ismerek, akik így keresnének hétvégére lány ivócimborát. Te is azt állítottad magadról, hogy normális, értelmes gyerek vagy, erre két mondattal úgy kiakasztott valaki, hogy a legordenárébb stílusban küldted el melegebb éghajlatra. Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha ez szemtől szembe történik, akkor mit csinálsz? Leköpöd? Bemosol neki egyet?

Mindenesetre szerintem felejtsd el, hogy az általad leírt dolgok nagyon működni fognak. Ezek után meg különösen ne számíts semmi jóra:D

Sajnálom, ez van. Értelmes nő nem fog egy vadidegen gyk-shoz felmenni. Szerintem.

2014. jan. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
43%

Miért nem értik meg egyes emberek,ezen az oldalon,hogy ne válaszoljanak olyan kérdésre,ami nem érinti őket?!


A kérdező feltett egy kérdést és kb.minden jöttment,aki meglátta írt rá valami hülyeséget,meg úgy gondolta hogy rá vonatkozik,pedig szemmel láthatólag,egyikőtök se érintett benne,csupán idejöttetek okoskodni,kötekedni,kritizálni unalmatokban.


Az egyikőjük még azt az meghúzta,hogy bemásolta ide a PRIVÁT (remélem tudjátok mit jelent ez a szó) beszélgetést,ami aztán tényleg mindennek a legmélye.


Moderátorok ilyenkor nincsenek valahol,vagy ilyet lehet csinálni ?! Ha lehet,ha nem,nem vall egy túl erős jellemre az egyszer biztos.De ezen az oldalon már megszoktunk ennél merészebb dolgokat is szóval semmi gond.



Kérdező! Te meg nem tudom mióta vagy fent ezen az oldalon,de remélem mihamarabb rájössz,hogy ez semmire se jó,csak időpocsékolásra.

Itt mindenki okos,mindenki osztja az észt,mindenki magát véli felfedezni szinte minden 2.kérdésben,de ha kell ,csak nagyon kevesen vállalják magukat,mert valójában senkik és ők se tudják kicsodák.


Egyébként kicsivel nagyon élettapasztalatom van,mint itt a mindent megmondó tizenéveseknek és hidd el nekem,léteznek ilyen csajok!!

Akik nem álszentek,lazák és intelligensek is,bár való igaz,hogy nem hemzsegnek mindenhol,de ha kitartó vagy találsz ilyet, de az nem itt ezen az oldalon lesz ez 100% !


A lényeg a lényeg: Soha ne játszd meg magad és ne hallgass senkire,a saját utadat járd,az irigy,féltékeny emberekkel pedig egyszerűen ne is foglalkozz,még annyit se érnek meg hogy idegeskedj miattuk,ők senkik,te lehetsz valaki!


Sok sikert és kitartást!


31/F

2014. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Te is azt állítottad magadról, hogy normális, értelmes gyerek vagy, erre két mondattal úgy kiakasztott valaki, hogy a legordenárébb stílusban küldted el melegebb éghajlatra. Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha ez szemtől szembe történik, akkor mit csinálsz? Leköpöd? Bemosol neki egyet? "


egyet kell értenem. ráadásul értelmes férfi nem hisztizik ennyit random trollok beszólásain. privátban sem. és van annyi tapasztalata, hogy tudja, a nők hogyan működnek. a kérdező pedig eléggé tapasztalatlan és nagy hibákat ejt. még kell neki vagy 5 év, mire kezd férfi lenni belőle.

2014. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

24-es! Köszönöm , és megfogadom a tanácsaidat! :)

Utolsó! Természetesen van még mit tanulnom a nőkről (bár attól félek , hogy a végén tényleg igaza lesz fateromnak , aki azt mondta , hogy soha ne nősüljek meg , csak élvezzem őket..) hát majd meglátjuk..

2014. jan. 30. 12:19
 26/30 anonim ***** válasza:

"Miért nem értik meg egyes emberek,ezen az oldalon,hogy ne válaszoljanak olyan kérdésre,ami nem érinti őket?!"


Mert téged aztán nagyon érint a kérdés, kedves 31/F. Magadra ismertél benne?:D

Valószínűleg sokkal több az élettapasztalatod, jah. Én mint tizenéves fruska válaszoló, elárulom, hogy kemény 1 évvel vagyok fiatalabb nálad. Legalábbis papíron.


Kérdező, amúgy igen. Valószínűleg édesapádra kéne hallgatnod. Ne nősülj meg soha. És én ezt a tanácsát tisztelettel megköszönöm neki az összes nő nevében.

Jaj, ne haragudj! Nem tudtam eldönteni, hogy most laza legyek inkább, vagy kedves. De igyekeztem mindkettő lenni egyszerre:)

2014. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A kérdezőben valószínűleg pont az ilyen álszent,hülye nők miatt merült fel ez a kérdés,mint amilyen te is vagy.

Én beszéltem vele privátban,és teljes mértékben meg tudom érteni őt és sok mindent elmesélt magáról.Annyit talán mondhatok az engedelmével is,hogy a legtöbb ember nagyon-nagyon szégyellheti magát itt,de ezt talán érzik is néhányan.

Ja és remélem,hogy minél kevesebb olyan nővel találkozik,mint akik itt gyik-en vitézkednek.


31/F

2014. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Igen,és kedves utolsó hölgyemény: Igen,papíron :)

Csak tudod én már kétszer nősültem és mindent magamnak köszönhetek az életemben,míg neked gondolom egész életedben volt valaki aki eltartott és neked semmi gondod sem volt (mint ahogy én is tettem velük)

Ugye,milyen jó érzés,ha látatlanul ítélkeznek az ember felett? :)


31/F

2014. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
mások véleménye néplkül van, és van olyan akibe csak az van
2014. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Természetesen van még mit tanulnom a nőkről"


nem csak a nőkről, a férfiasságról és az emberekről is. egyelőre inkább magaddal foglalkozz mint a nőkkel.


"Kérdező, amúgy igen. Valószínűleg édesapádra kéne hallgatnod. Ne nősülj meg soha. És én ezt a tanácsát tisztelettel megköszönöm neki az összes nő nevében.

Jaj, ne haragudj! Nem tudtam eldönteni, hogy most laza legyek inkább, vagy kedves. De igyekeztem mindkettő lenni egyszerre:)"


ez egyik sem, az inkább frusztrált, érzelmi-gyerek feminista


"Annyit talán mondhatok az engedelmével is,hogy a legtöbb ember nagyon-nagyon szégyellheti magát itt,de ezt talán érzik is néhányan.

Ja és remélem,hogy minél kevesebb olyan nővel találkozik,mint akik itt gyik-en vitézkednek. "


a legtöbb embernek nincs szégyenérzete, még maga előtt is tagad. főleg ha nő.


nem attól lesz egy nő buta, hogy itt vitézkedik, ezek ugyanazok az emberek, akik kint sétálnak az utcán meg feminista pártokat alapítanak.


és illik hozzátenni hogy a fiúnak is vannak hiányosságai, tehát ő sem egy mintapéldány. sőt, általában az ilyen jellegű kérdéseket ilyen fiúk teszik fel, akik nincsenek tisztában önmagukkal. hasonlóan a lányok. még akkor is, ha javarészt a fiúk keményebb próbákat állnak ki és így is jobban teljesítenek.


egy nőt nem gyűlölni kell azért, mert gyenge, hanem tanítani. elég egyértelmű hogy a mai 25-30+os generáció már elveszett. sőt, ahogy állunk ma már 15 évesek közt sem lehetne sokat megmenteni.

2014. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!