Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igényes, értelmesebb, érzelmes...

Igényes, értelmesebb, érzelmesebb fiúk! Ti hogyan orvosoljátok azt, hogy minden nő felszínes? Feladtátok a keresést, vagy van valami jó módszeretek? Sikertörténet?

Figyelt kérdés

1. Igényes: nem lyuklyuk duzsigoló, alap, hogy egy nővel beszélgetni is lehessen

2. Nő: főképp itt az egyedülálló 40 alatti nőkről van szó akik akarnak is párkapcsolatot.


3. Nők válasza NEM érdekel, nem érdekelnek közhelyek, főképp nem a "ne általánosíts" és társai.

Ha a kérdés számodra lázító, valószínűleg nem neked szól.


4. TAPASZTALT emberek írjanak, elméletek nem érdekelnek.


---


Tehát arra vagyok kíváncsi, hogyan és hol lehet olyan lányt találni, aki nem felszínes. Értelmi és érzelmi szintje is jóval meghaladja az átlagot.

Sok helyen próbálkoztam már, de mindenhol ugyanaz, beleuntam, és szeretnék valami hatásosabb módszert találni.

A MENSA-t ismerem, nem érdekel.


Szegény vagyok, így sok program kizárt. Jó ötleteket várok, akár lehet internetes is.



2014. jan. 30. 11:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

" Kérdező, kicsit furának tűnsz nekem... Neked van Mensa okleveled? "


Mondtam hogy nem érdekel a Mensa dolog. Nem is tervezem.


"Neten ismerkedni pedig maximum közvetett módon lehet normálisabb lányokkal (tehát nem társkereső oldalakon...)"


Például?


"Eleve komoly logikai ellentmondással indítasz mert kijelented, hogy minden nő felszínes, majd közlöd, hogy találni akarsz egy nem felszínes példányt. Most akkor mi van? "


Nem annyira ellentmondásos, ha úgy nézzük, hogy én nem az átlagos nőt keresem. Ha szőrszálhasogatunk, körmondatban leírhatnám hogy sok nővel ismerkedtem már és felszínesnek találtam őket, meg elméletben van fehér holló is, de attól még a holló egy fekete madár...


"rengeteg keresés, sok év, nincs időhatár, én 5 évig kerestem

- rengeteg csalódás elviselése, néha a falat ütöd a sok csalódástól, de nem szabad megkeseredni

- nagyon nyitottnak kell lenned. TILOS csak a legszebb lányoknak esélyt adni. Ha korlátolt vagy az életben nem lesz párod és ezt komolyan mondom. Le tudsz élni egy életet magányosan ha csak a legszebb nők maradnak bent a rostán

- nem kell első hibára mindenkit kiszórni. Senki sem tökéletes és mindenkit le lehet építeni valamilyen indokkal. Mérlegelni kell az indokok között, hogy mi a lényeges hiba és mi felett hunyhatsz szemet "


Ezeket eddig is tudtam.


" a társkeresők szerintem a legjobb, legegyszerűbb ismerkedési forma "


Ezzel meg nem értek egyet.


"vidéki lányok szerintem magasan normálisabbak, mint a fővárosiak "


Ezzel egyetértek, de sajnos elég realista vagyok ahhoz, hogy napi 4 óra utazást ne tartsak elfogadhatónak. Sőt, önmagában nem az idő hanem a pénz a probléma.


"természettudományos szakokat végzettek normálisabbak mint a jogász, közgázt végzettek "


Ezzel is egyetértek.


"és próbál meg a szívedre hallgatni, ne arra, hogy a haverok mit szólnak vagy akár a szüleid"


Rég nem érdekel más emberek véleménye. Sőt, nem is az érzelmeimre hallgatok, mert tudom hogy az múlandó és észnélküli. Egy kapcsolatot szerintem kicsit tudatosabban kell felépíteni, minthogy épp lángol a tűz.


Köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 30. 23:06
 12/14 anonim ***** válasza:

# 11:

Úgy értettem a közvetett módot, hogy olyan oldalakon próbálsz meg ismerkedni, amiket elsősorban nem arra találtak ki. Jó példa erre ez az oldal is...


De ha van bármilyen hobbid, akkor olyan oldalon is ismerkedhetsz, ahol hasonló érdeklődési körű emberek vannak. Így értettem. Konkrét példát nem igazán tudok és nem is akarok mondani, mert feltehetően más az érdeklődési körünk.


Társkereső oldalakon nagyon nehéz, szinte lehetetlen, ráadásul ott 90%-a a lányoknak hulladék kategória. A maradéknak pedig több száz fiú próbál kedveskedni, így közülük válogathat.

2014. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Úgy értettem a közvetett módot, hogy olyan oldalakon próbálsz meg ismerkedni, amiket elsősorban nem arra találtak ki. Jó példa erre ez az oldal is... "


Ismersz még ehhez hasonló oldalakat?


"De ha van bármilyen hobbid, akkor olyan oldalon is ismerkedhetsz, ahol hasonló érdeklődési körű emberek vannak."


Az a baj, hogy az érdeklődési köröm pont nem olyan, ahol sok nővel lehet ismerkedni.


"Társkereső oldalakon nagyon nehéz, szinte lehetetlen, ráadásul ott 90%-a a lányoknak hulladék kategória. A maradéknak pedig több száz fiú próbál kedveskedni, így közülük válogathat."


Részben egyetértek, inkább a 99% hulladék, az a maradék 1 meg évek óta nem lépett be/együgyű unalmas lányka. Bár ha elég értelmes és igényes lenne még az unalmasat is elviselném.

2014. jan. 31. 07:09
 14/14 A kérdező kommentje:

De a társkeresőkön amúgy is sok a kamu / inaktív profil, hogy eladható legyen a számok alapján.

Meg elég valószínű, hogy nem azok a lányok érdekelnek akiknek napi 100 udvarlójuk van.

2014. jan. 31. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!