Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki? L/14

Tetszem neki? L/14

Figyelt kérdés
Sokat beszélgetünk mostanában, eddig is jóban voltunk de most sok helyre megyünk együtt. De amikor a közös haverjainkkal vagyunk megváltozik távolságtartó. Bár van egy-két haverunk akik sztivatnak minket hogy együtt vagyunk de nem látom rajta hogy mit érez. Van amikor hozzám se szól, van amikor puszit kér (barátként).DE nem értem a viselkedését.. tetszem neki? Mit tegyek?

2014. febr. 1. 22:04
 1/5 anonim válasza:
szerintem teccel neki 14/f
2014. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
# 1 Szerintem te meg nem tudsz írni.. 18/f
2014. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem meg , honnan a fa.szból tudjuk, hogy egy vadidegen mit érez egy másik vadidegen ember iránt? Főleg ha 14 éves vagy aki mindent beképzelhet. Tanulj inkább. Kezd a fogalmazással, mert ez B.O.R.Z.A.S.Z.T.Ó.
2014. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval,2 variáció lehetséges szerintem.1 tetszel neki.2 csak barátként gondol rád és nem akar többet,de nagyon jó barátja lehetsz,ha az utóbbi áll fent..... 14/f
2014. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezeket, ha a barátokkal vagytok akkor nem foglalkozik veled ha meg kettesben igen, ha a csaja lennél is ezt csinálná?! Ne kergesd mgad hiú ábrándokba, lehet tetszesz neki de nem akar semmit mert akkor a haverjaitok előt is foglalkozna veled! Ha te akarsz valamit és elcsesznél egy kialakuló barátságot akkor mond meg neki! Ne fél ne légy nyuszi kis lány! 24/N
2014. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!