Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezt érdemes...

Szerintetek ezt érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó akit elszeretnék hívni valahova randizni


A sulinkba jár

3 évvel idősebb, ő végzős, én másodikos (ezzel számomra nem is lenne probléma)


Csak élőben még nem mertem beszélni vele, meg annyira nem is volt esély rá


néha beszéltünk facebookon de az is nyögve nyelős volt mert nem nagyon fojtatta a beszélgetést :\


Azt hozta fel kifogásnak hogy telefonról van (elég olcsó kifogás mi?) de mikor gépnél volt akkor sem volt sokkal jobb a helyzet

És van amikor eltelik 10-15 perc míg válaszol egy kérdésre, és képes úgy válaszolni hogy megrekessze a beszélgetést


Azért nem beszéltem idáig vele, mert nem is érdekelt annyira, most meg érdekel csak odamenni nem merek meg általában a barátnőivel van, és nem akarom elrángatni, mert ugye alig ismerjük egymást és mégis csak visszautasít én égek ott egy csomó(3-5) csaj előtt


És nem tudom hogy érdemes lenne e elhívni.


Fiúk: ti mit gondoltok erről hogy facebookon nem fojtatja a beszélgetést?

Lányok: Ti mért nem szoktátok folytatni és kerestek kifogást?


Remélem érthető amit mondani akartam


2014. febr. 2. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd, nem érdekled

Ez a röviden reagál, de amúgy semmi beszélgetések igazából beruházások, csak nem akar megbántani azzal hogy meg is m

2014. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*mondja

Nem érdekled, hagyd az egészet és keress mást

2014. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!