Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehetne valóban intelligen...

Hol lehetne valóban intelligens, budapesti 15-16 év körüli lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 15:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
egy másik bolygón
2014. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a budapesti, lány, intelligens szavak kizárják egymást.


a választ én sem tudom, csak azt tudom hogy a könyvtár, kiállítás, színház szövegek mind blődség.

2014. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Itt 15/L.
2014. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
16 ;)
2014. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es,miért is? szerencsétlen nem tehet róla hogy oda született és te ráhúzod a nem intelligens jelzőt....-.- de szenvedsz az intelligencia hiányában...
2014. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"2-es,miért is? szerencsétlen nem tehet róla hogy oda született és te ráhúzod a nem intelligens jelzőt....-.- de szenvedsz az intelligencia hiányában..."


tehát egy pesti lány vagy

2014. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nem az a lényeg h pesti e hanem a korosztállyal vannak komoly problémák. a húgom 17 lesz és katasztrofális hogy szinte már beszélgetni sem lehet vele mert teljesen eltér a világképünk, az élethez való hozzáállásunk.

A szüleim és köztem 30év korkülönbség van de mi egyformán gondolkodunk nagyjából az életről. Munka kell, tanulni kell, biztos megélhetés, család stb kell...

A mostani tini generációt egyáltalán nem érdekli ez tanulni se akarnak mert hát "minek az itt magyarországon úgyis minden sz_r" Csak a facebook a net, a kapcsolataik nagy része abból áll h a neten keresztül kommunikálnak és versegenek h kinek van több like egy fotóján a facebookon.

Szerintem tragikusak a mai 15-17 éves lányok. Szociális kurvulásból akarnak megélni.

22/L

2014. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nem az a lényeg h pesti e hanem a korosztállyal vannak komoly problémák. a húgom 17 lesz és katasztrofális hogy szinte már beszélgetni sem lehet vele mert teljesen eltér a világképünk, az élethez való hozzáállásunk. "


ezek szerint nem ismered a 20-30-50 évesek lelki világát.


"család stb kell"


na itt kezdődnek a problémák, erről beszéltem.


"minek az itt magyarországon úgyis minden sz_r"


van is benne jó adag igazság. elég szomrú hogy a tizenévesek érettebbek a szüleiknél.

egyedül nyelvet érdemes tanulni hogy külföldön kezdje emg az egyetemet.


"Szerintem tragikusak a mai 15-17 éves lányok. Szociális kurvulásból akarnak megélni. "


hidd el a te korosztályod sem különb, csak már emgtnanulta leplezni.

2014. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

hát ezt megtudnám cáfolni.

nyelvet lehet tanulni lehet külföldre is menni de külföldön egy érettségivel rendelkező embert l kinevetnek és mehet mosogatni egy étterem pincéjébe, és az lehet hogy a fizetése magas lesz de soha nem fogják befogadni mindig is bevándorló marad és kétlem hog 18-20évesen az lenne a perspektíva hogy mosogatásból és takarításból akarna megélni az ember.

Tanulni kell ezt mindenki tudja, az hog felesleges csak kifogás és hárítás. Az ember önmaga felelős a sorsa alakulássáért amíg nem fogja fel hogy ezért nem a környezete a hibás addig nem felnőtt és nem is érdemli meg hogy jobb élte legyen. A jólétért meg kell dolgozni nem pedig beletörődni a semmibe és áldozatként élni.

Az én korosztályom nem ilyen egyáltalán az összes korombeli ismerősöm osztálytársam keményen tanul és dolgozik és tervei vannak a jövőre. nem arra alapoz hogy majd egy gazdag pasi eltartja vagy a nagyszülei örökségéből él meg.

de nem is erről van szó mert ugye a kérdés tárgya az intelligencia volt. Néha a gyomrom forog amikor hallom a tiniket a buszon üvöltve kitárgyalni hogy a "h_ülye k_uva g_ci ellopta a pasimat stb...." meg h h fogja magát eszméletlenre inni a hétvégén 14 évesek társaságában.

Az én korosztályom sem matyóhímzés de én ennyi idősen azt sem tudtam mi az hogy facebook stb az szüleim napi 1 óra ineternetezésnél többet nem is engedélyeztek, nem lógtam a telefonomon nem a tv-n állandóan. Ha valakitől akartam valamit felkerestem személyesen és nem tv nézés közben a telefonomra telepített chatről irogattam neki. És nem a körül forgott az életem hogy mikor fogom elveszteni a szüzességem mert hát ugye milyen ciki ha az ember 15-16évesen még szűz. A húgom osztálytársai között vannak olyanok akiken már fél Budapest átment pedig egy nagyon jó erős színvonalú iskolába jár.

De szerintem felesleges is ezen vitatkozni bárkit kérdezek erről vagy csak szóba jön mindenki fogja a fejét a mai tinédzserek viselkedése láttán. A szülők pedig mit sem sejtenek...

2014. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az nem érettség hogy valaki bűnbakot keres azért mert lusta és a d_gáson és iváson kívül más nem érdekli.
2014. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!