Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt vettem észre, hogy a...

Azt vettem észre, hogy a vidéki, falusi lányok hamarabb érnek. Mind agyban, mind testben. Sőt még a mellük is valamiért nagyobb mint a városiaknak?!

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 08:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Az is igaz, hogy jelentős részük hamar beasszonyososdik és hamar veszít a nőiességéből, de fiatalon testileg vonzóbbak. Mitől lehet?


27/f

2014. febr. 4. 08:28
 2/6 anonim ***** válasza:
trágyadomb mellett nőnek a legszebb virágok...
2014. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az is igaz, hogy jelentős részük hamar beasszonyososdik és hamar veszít a nőiességéből, de fiatalon testileg vonzóbbak."


Te most a tipikus roma nőkről beszélsz, ők ilyenek, az átlag falusi lányok nem.

2014. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kit érdekelnek a roma nők?! Hm?

Én az átlag magyar vidékről beszélek.

Mert ok, hogy nem Milánó, de tényleg sokan rövidre vágatják a hajukat vagy bepödrik

:)

Nincs az az európai elegancia a középkorú nőknél.

2014. febr. 4. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is falusi csajt vettem el és nagyon érett volt 20 évesen, amikor megismertem. A melle is elég jó, 85D-vel nem kispályás. De egyértelműen nem általánosítanék ennyire. Látok ott másat is, nem csak romákat és nem csak jó nőket.


44/F

2014. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Hamarabb érnek, hamarabb is halnak.

Nézz meg egy 50 körüli parasztasszonyt, hogy néz ki...

És nézz meg egy hasonló korú városi nőt...

Na már ez is elég ok az örökös háborúskodásra, ami vidék, és város között van...

Irigyek, buták, műveletlenek, ösztönösek, de a szájuk az nagy.

Tisztelet a kivételeknek.(az kevés, vagy városba járt iskolába)

2014. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!