Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Modell alkatú, feszes seggű...

Modell alkatú, feszes seggű barátnőm pasit keres. Valaki?

Figyelt kérdés
Sötét hajú, fültágítós, bagós pasik jelentkezzenek.
2014. febr. 5. 07:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
s szerinted mennyi eselye van, hogy talal ilyet...meg ha megis, akkor honnan tudja majd, hogy a szemelyisege ragadja meg majd...lehet h nem tetszenek egymasnak...nem minden a testisegrol szol, meg a mai vilagban sem ...
2014. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján amúgy a barátnéd, de sztem te is, keresel egy márkás ruhákba öltözött szolizott konditermes, jóképű és magas srácot ecsethajjal, aki tuc tuc zenét hallgat, szőke hajú kék vagy zöld szemű, nem dohányzik, de iszik de persze nem sokat, sok nője volt, de hűséges, ebből kifolyólag legendás a szexben, és fehér BMW paripán lovagol.


Azt hiszem eléggé jól körül írtam amire vágyik barátnéd, de asszem a nők 99,999999%-a is. Aki magára ismer az tegye fel a kezét....

2014. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tegnap amúgy pont egy ilyen übermenst láttam, ha újpesten jársz talán belebotlasz.
2014. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Küldj róla képet privátban és meggondolom.... :D
2014. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Áh nem tudok. Hazafelé mentem aztán akkor láttam. Nekem meg mint férfi eléggé furcsa lett volna ha nekiállok ott fotózni... :)
2014. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
engedi a feszes seggébe?
2014. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kuldj egy kepet a baratnodrol :)
2014. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Futtatod a csajt?
2023. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!