Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány fiúsan öltözködik?

Figyelt kérdés
Évek óta azt hallom, hogy majd ha eljön az ideje nőiesedik a stílusom. De 18 éves leszek, és ugyanúgy szeretem a bakancsot és a tornacipőt, a laza- vagy csőnadrágokat, a hátizsákot. És utálom a szoknyát, a cicanacit, a tűsarkút, vagy a mély dekoltázsú felsőket. Sőt, egyre jobban szeretem ezt a boyfriend stílust, már ékszereket sem hordok. Emellett viszont nagyon is érdekel a külsőm, sminkelem magam, a ruháim is jól néznek ki, csak abszolút nem nőiesek. Ja és gyakran hordok feketét. Fiúk, nektek mennyire lenne baj ha egy csaj hasonlóan öltözködne(ha amúgy nem ronda a lány)?

2014. febr. 5. 22:05
1 2
 11/17 Moszuke ***** válasza:
77%

nem zavar semennyire sem.

sőt inkább ez mint az alsó-középosztálybeli felső vezetőre hajazó kosztümös förtelem, magassarkúval, kis csini táskával.

2014. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Engem némileg zavarna. A szoknyák felé nyithatnál! Nem kell mininek lennie.
2014. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Engem nagyon zavar. Egy nő legyen nőies. Kívülről is. Férfi létemre én se hordok szoknyát bár nincs is rá nagy ingerenciám.

A férfias női cuccokkal az a baj, h ha még minimálisan nőiesek is (mert mondjuk elég feszülősek, színesek stb), akkoris kb a tinik 12-16 éves kororsztályra emlékeztet. az meg már nem az én világom. De tudom h a 14-16 éves fiúknak pl jobban bejönnek a fiús lányok.

Mondjuk emiatt nem értem, hogy sok 30 éves nő farmerban meg tornacsukában szaladgál, most azt hiszik magukról h fiúk, vagy azt hogy tinik? Sztem igénytelen.


23/F

2014. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

El sem olvasom a válaszokat. Én 28 éves vagyok. És hidd el 10 év alatt annyit változott az ízlésem, hogy talán csak 1-2 stílus maradt ki :D.

És utólag visszagondolva, az, amit 18 évesen menőnek gondoltam ( és egész gimi alatt olyan voltam), azon most csak mosolygok hogy "jaj de jó volt gyereknek lenni". Úgyhogy szard le mit mondd más. Élvezd amíg lehet. Ha meg ilyen maradsz, az sem baj. Attól jó ez a világ hogy nem minden nő ugyanolyan külsőleg. Unalmas is lenne de baromira. Így is az. Konfekció ruhát szinte már utálok is venni mert tucatra megy. Ugyanaz a divat minden butikban csak egy zsebbel több van rajta. Halál uncsi.

2014. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok...

Kiegészítve az, amit egyes nagyon fiatal fiú itt írt (pl. 23 éves) az is egy vélemény de csak egy. Az én pasim kifejezetten imádja ha farmerban és pólóban mászkálok laza napokon, szerinte szexis! ugyanakkor szereti a magassarkút is. Én azt mondom elsősorban olyan csávesz véleményére adj, aki téged akar és nem mássá akar formálni. Ha egy fiú a csak az "üzleti öltözéket" kedveli, kedvelje!!! Kit izgat! Csak ne rajtam! - gondold ezt. Annyi félék vagyunk, mindenkinek nem lehet tetszeni. Hallottam már olyan pasi véleményét is aki meg a magassarkút tartja nevetségesnek. Akkor most szakadjunk szét? Dehogy! :D

2014. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mondjuk az nem árt ha már a csajod akkor tudjon már úgy öltözködni h ne mássz tőle a falra
2014. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én szememben bizonyos fokig még vonzó is. Persze van azért egy határ, de az például kifejezetten bejön, ha egy lány uniszex/férfipólót, férfiinget visel, pláne ha egy kicsit bő méretűek rá és kissé lógnak rajta.

Szóval nálam szerintem nyerő lennél :D

2016. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!