Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az ami biztos, hogy bejön...

Mi az ami biztos, hogy bejön elsőre?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok.Már láttam hasonló kiírásokat,hogy vannak akik azért kérdnek segítséget mert nagyon tetszik az illetőnek vlm idegen.Akivel pl. együtt utazik.Amikor ilyeneket olvastam az első gondolatom az volt,hogy ,,hú de gázak". De én is ebbe a csapdába estem úgyhogy mivel ezt tudjátok bocsi.Mármint az előítéletért ha esetleg ért valakit.Rövid bevezető.Na de persze a lények az,és a kérdésem is ez volna!Hogy FIÚK(persze lányok tanácsát is szívesen várom)Szóval FIÚK!Mi az a dolog nektek/neked amit ha láttok az utcán nem is láttok hanem bármilyen jelenség v jellemző egy lányon ami tutira tetszik.Ami kb mindenkinek bejön.Mondok egy lányos példát,hogy tökéletes megértsétek:Ha egy fiú mondjuk hazaviszi a tesóját és kedves vele,főleg az cuki ha kisgyerek.Mondjuk ha az oviból viszi haza a kishúgát.Ez szerintem majdnem az összes csajnak bejön mert irtó aranyos.Nem is értem miért nem alkalmazzátok.Még ha kamu is.Na mindegy....Nagyon köszönöm ha írtok és segítetek:)

2014. febr. 2. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
kössz és ha nincs hugom beszoptam...... hááát ez aztán a tökéletes példa... vagy raboljak el egy kislányt az oviból? :D
2014. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyéni szocprobléma :D Ahogy gondolod.Vannak más trükkök is,ha esetleg érdekel.De ha már megnézted a kérdésem akkor írnál is vlm értelmeset.
2014. febr. 2. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem hogy mire akarsz kilyukadni. Most mondtad ezt a példát, oké, akinek van húga megfogadhatja. És akkor még ezen túl mire gondolsz pl?
2014. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi sem biztos

ha csak nem vagy nagyon jártas a pszchiológiában és nincs olyan intuíciód mint Patrick Janenek, akkor nem fogod tudni megmondani, hogy hogyan kelts olyan benyomást egy idegenbe, ami neki bejön.

nem robotok, gépek vagyunk, nincsenek erre beprogramozott dolgok.

mosolygás, kacsintás, testbeszéd - ezekkel jó benyomást tudsz kelteni.

2014. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Neked totál mindegy, hogy sikerül-e elsőre jó benyomást kelteni. Miután megismernek, úgyis hanyatt-homlok menekülni fog bárki.
2014. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajotok van!?Èn csak szimplán tanácsot szerettem volna kérni.És Istnem azon a hülye példán akadtatok ki?A lényeg benne,hogy ARANYOS.Nem az,hogy kinek hány hùga van...jesszus hanem maga a gesztus.
2014. febr. 3. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kérdező elsősorban viselkedésre gondolt, ami vonzó a fiúknak. Hát, azt kell mondjam, hogy mi nem vagyunk ilyen bonyolultak, mint Ti, Lányok. A legelső dolog, ami megragad minket, azok a külsőségek, bármennyire is gáz a dolog. Ha igényes vagy külsőre, esetleg kicsit kihívó is, de nem túlzásba esve, az mindnkinek tetszik. Ha figyeled a férfiakat egy buszon, villamoson, akármin, biztos megfigyelted, hogy kortól függetlenül megnézik azt a Lányt, aki mondjuk szoknyát és harisnyát hord. Nem kell, hogy kint legyen a p....ja, lehet ezt ízlésesen is, de ez például egy olyan dolog, ami megfigyelésem szerint mindenkinek a tekintetét oda vonzza. Még Nőkét is sokszor.


Ha tényleg nem külsőségekre vonatkozik a kérdésed, akkor még azt tudom mondani, hogy nincs az a férfi, aki ne örülne neki, ha egy lány észreveszi, és jelét adja ennek. Szemezhetsz vele, rá is mosolyoghatsz, és biztos elnyerted a tetszését. Akkor is imponál az ilyesmi, ha az illető foglalt, vagy sok a gondja, vagy akármi.


Egyébként meg a vidámság az, ami őrületesen vonzó. Ha valakiről sugárzik a jókedv, mosolyog belül, egészen más benyomást tesz, mint egy szürke, hétköznapi alak. Én legszívesebben odamennék minden mosolygós Lányhoz, hogy adjon nekem is egy kicsit a jókedvéből. :)

2014. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm végre egy jó válasz.Utolsó írónak,igen Köszönöm a jó tanácsokat megpróbálom.Csak az a baj,hogy ezzel a ,,sráccal" mér régóta együtt utazok és nem lenne egy kicsit fura,hogy egyik pillanatról a másikra elkezdek ,,máshogy viselkedni"?Állítólag elég egyszer rámosolyogni de az se könnyű...Arra is rá kell venni magunkat.Meg aztán a mai fiúk nem nagyon mennek oda egy lányhoz.Ezt fordítva várják.A lényeg,hogy köszi a tanácsokat.:)
2014. febr. 3. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!