Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első csókok? Milyen történetei...

Első csókok? Milyen történeteid vannak első csókról?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt a legromantikusabb első csók, hol történt, mi volt akkor a benyomásod, vagy akár a legviccesebb, legrosszabb, legemlékezetesebb. Vagy akivel jelenleg vagy, hogy történt, stb...
2014. febr. 7. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: el ne hidd már ...
2014. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem meg tollas a hátam... -.-

Komolyan, arra élveztek, hogy ilyen nevetséges hülyeségeket irtok!? Csak gratulálni tudok...

És nem, abszolút nem dicsekvés, egyszerűen csak kiváncsi nő vagyok, érdekelnek az ilyen témák, szivesen olvasom, hogy mások hogy élték meg.

2014. febr. 7. 18:42
 13/14 anonim ***** válasza:
én életemben először olyan lánnyal csókolóztam, akibe nem is voltam szerelmes. részegen és ő "támadott" le, szóval annyira nem volt jó. de később egy külföldi lánnyal a tengerparton, teliholdkor. angolul is alig értettük egymást, de ezt minden nyelven értik. na arra örökké emlékezni fogok...
2014. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Dave4ever válasza:
Hat én ismertem a srácot már jó ideje aztán igazából csak úgy megtörtént. Épp haza mentem és ő meg elkísért. Aztán mielőtt befordultunk volna az utcánkba átölelt aztán meg csak megtörtént. Véletlenül megettem....
2014. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!