Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hetero 25 pasi. Szeretnék egy...

Hetero 25 pasi. Szeretnék egy meleg sráccal beszélgetni. Érdekelne egy két dolog. Mikor jöttél rá, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én még nem jöttem rá. Hetero vagyok.


Te most kezdesz rájönni, kérdező?

2014. febr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.Csak érdekelne, hogy attól mert szexuálisan másfelé húz valaki attól miért kell az egész személyiségének megváltozni. És hirdetni magáról azt hogy b.....i
2014. febr. 9. 12:15
 3/7 anonim válasza:
90%
Írj privátban 17/F
2014. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem.Csak érdekelne, hogy attól mert szexuálisan másfelé húz valaki attól miért kell az egész személyiségének megváltozni. És hirdetni magáról azt hogy b.....i"


Ez durva általánosítás. :) 15 éves korom óta tudom, hogy meleg vagyok és a melegségem semmiben nem változtatta meg a személyiségem és nem érzem fontosnak tartni, hogy meleg vagyok. Ad1: ez az én dolgom, Ad2: ez számomra természetes dolog, ergó szót sem érdemel. A barátaim tudják rólam, mivel ez is az életem része és csak ennek tudatában tudunk egymással őszintén beszélgetni, de minden másban ugyanolyanok a mindennapjaim, mint egy heteronak... Azzal az egy különbséggel, hogy a párom, akivel együtt élek nem egy nő, hanem egy férfi.

Amúgy fel van fújva ez az egész melegség téma. Fele ennyit nem kéne ezzel foglalkozni sem a heteroknak, sem a melegeknek. Csak simán élni egymás mellett békében. ;)


24F m

2014. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás nem döntés kérdése.
2014. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A személyisége az embernek változik,ez szexualitástól is független.

Vannak viszont olyan részei is a személyiségnek amik kiterjednek a szexualitásra.

Mert ez is jellemez minket.

Ma meg már teljesen elfogadott dolog a szexualitásról nyíltan,hétköznapi szinten beszélni.

Miért várod el,hogy egy meleg játssza el,hogy ő heteró?

Mert szerintem te erre gondoltál.

2014. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A heterók miért hirdetik,hogy ők heterók?

Miért beszélnek a csajozásról nap szinten?

Azért,mert ez már hétköznapi,és szinte már akkor néznek rád furán ha ez nem kerül szóba.

Szóval a világ ilyen a szex körül forog.Még ha te ezt nem is érted.

2014. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!