Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes erre a...

Szerintetek érdemes erre a lépésre rászánnom magam?

Figyelt kérdés

5. éve "kondizok". Látszódik is rajtam. Viszont átlagos arcom van és macsó sem vagyok, így nem nagyon van sikerélményem csajozás terén.


Az étrend rendbe van, de nyárra szeretnék összehozni egy olyan formát, hogy végre nekem is lehessen barátnőm. Egy ismerősöm által lehetőségem adódott, hogy szteroidot vegyek. Mivel már csak 4 hónapom van nyárig, szeretnék beiktatni két szteroid kúrát 1 hónapos szünettel. Nem egy olcsó mulatság, de olcsón nincs jó dolog.


Szerintetek ha majd jobb formám lesz, akkor nagyobb esélyem lesz arra, hogy eljöjjön velem randizni egy lány?


2014. febr. 14. 20:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Lesz csajod, csak a farkad nem fog felállni. :D
2014. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz vagy. Azért nincs esélyed a nőknél - ha valóban nincs, mert nagyon ócska a személyiséged. Ha pedig "pöpec" kigyúrt leszel, buta de netán szép csajt megkaphatsz. Te tudod...
2014. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az IQ-ra meg főleg az EQ-ra nincs injekció. Mert ha lenne, akkor lenne barátnőd.
2014. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Egy lány nem, de 1-2 ribi szívesen elmegy veled majd.
2014. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
#1: állítólag a rövid ideig tartott kúrák nem egészségkárosítóak.
2014. febr. 14. 20:17
 6/31 anonim válasza:
Lehetséges, de ez mind mellé kell jó szöveg, jó ruha stb..
2014. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, ha egészségesen táplálkozol és rendszeresen edzel, már rendelkezel azzal az egészséget, erőt sugárzó kiállással, ami lenyűgözhet egy nőt!!

Komolyan elcsesznéd ezzel az egészet? Egy olyan nőre, akit csak a felszín érdekel? :( Ostobaság lenne, nem is kicsi.

2014. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

IQ: egyetemet végeztem, és szellemi munkával keresem a kenyerem.


EQ: nem ismertek, honnan tudhatnátok, hogy milyen szinten áll az érzelmi intelligenciám?!

2014. febr. 14. 20:18
 9/31 anonim ***** válasza:
Ja, és ha ezt randin megtudnám, ott is hagynálak. Nekem fontos, hogy a másik tisztelje a saját testét, te nem ezt teszed ezek szerint.
2014. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

#7: hiába látszódik meg, úgy néz ki ez még nagyon kevés nekik...


A belsőmre sajnos nem kíváncsiak, lecsekkolnak, nem tetszem nekik, ennyi. Ezek után semelyik se akar megismerni.

2014. febr. 14. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!