Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes erre a...

Szerintetek érdemes erre a lépésre rászánnom magam?

Figyelt kérdés

5. éve "kondizok". Látszódik is rajtam. Viszont átlagos arcom van és macsó sem vagyok, így nem nagyon van sikerélményem csajozás terén.


Az étrend rendbe van, de nyárra szeretnék összehozni egy olyan formát, hogy végre nekem is lehessen barátnőm. Egy ismerősöm által lehetőségem adódott, hogy szteroidot vegyek. Mivel már csak 4 hónapom van nyárig, szeretnék beiktatni két szteroid kúrát 1 hónapos szünettel. Nem egy olcsó mulatság, de olcsón nincs jó dolog.


Szerintetek ha majd jobb formám lesz, akkor nagyobb esélyem lesz arra, hogy eljöjjön velem randizni egy lány?


2014. febr. 14. 20:14
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nem fogja szétcseszni az egészségem...


és még te emlegetted az EQ-t. :-) Ironikus...

2014. febr. 14. 20:29
 22/31 anonim válasza:
Felesleges kox, 5 év alatt nem értél el rendes formát étrend mellett?Akkor nincs rendben az étrend...2 éve edzek naturalba és 188/110 kg vagyok... felesleges tönkre tenni magad koxxal.. a kevés kúra is károsít...
2014. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak önbizalomhiányos vagy, a személységeden kéne változtatni/fejleszteni/javítani.


A főkérdésre válaszolva: Nem, nem hiszem hogy érdemes lenne erre a lépésre elszánnod magad, inkább mozogj még többet. Egyébként hány kilogramm, és milyen magas vagy?

2014. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A nőknek bőven tökéletes a naturálban elérhető test. Kokszolni pedig nem éri meg. Főleg nem 1-2 alkalommal. Maximum akkor,ha versenyezni akarsz, de akkor évente több kúrát, felvezetéssel - levezetéssel és folyamatos orvosi felügyelettel.
2014. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Mi változást hozna az a kúra, amivel majd sikered lenne? 5 év alatt bőven el lehet érni a naturál határodat, afölé a nők nagy részénél tényleg nem érdemes menni. Ha mégsem sikerült, akkor folytasd tovább úgy.


Amúgy azt mondják, nincs egy kúra, csak első kúra. A megszerzett izom a kúra után eltűnik. Ráadásul júliusban óta igencsak szigorodott a törvény e téren. Ajánlani is tilos, nem is teszem. Szerintem abszolúte felesleges, sőt, káros lenne, ha megtennéd. Nem oldaná meg a problémádat.

2014. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
180 centi 86 kiló. (szálkás izomzat, magyarul "kockahas")
2014. febr. 14. 21:10
 27/31 A kérdező kommentje:

#23: szerinted 2 x 1 hónap kúra hatástalan? Nem hiszem...


Bőven tud alakítgatni egy ilyen kúra.

2014. febr. 14. 21:12
 28/31 A kérdező kommentje:

:-) 5 év naturál még nem a világ vége. ahhoz genetika is kell, hogy kellő izmot fel tudjak szedni. Anno 65 kilóról indultam, alapvetően vékony testalkatú vagyok.


És eléggé otthon vagyok a témában, úgyhogy kioktatásnak nincs helye. ;-)

2014. febr. 14. 21:16
 29/31 anonim válasza:
mutass már képet arc nélkül kíváncsi vagyok 5 év alatt mit értél el.
2014. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Hogy kellő izmot feltudjak pakolni...


Érdekes mondat ez 180cm 86kg-nál mivel naturálon magasság(cm)-100= testsúly 5-7% testzsírnál kb a max amit ki lehet hozni. Tehát a te esetedben 80kg. Kockás a hasad szóval 10% alatt vagy. A natural határt elérted és ezt nem lehet a genetikára fogni, mert ennél tovább nagyon ritka esetben lehet haladni kox nélkül.

2014. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!