Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes erre a...

Szerintetek érdemes erre a lépésre rászánnom magam?

Figyelt kérdés

5. éve "kondizok". Látszódik is rajtam. Viszont átlagos arcom van és macsó sem vagyok, így nem nagyon van sikerélményem csajozás terén.


Az étrend rendbe van, de nyárra szeretnék összehozni egy olyan formát, hogy végre nekem is lehessen barátnőm. Egy ismerősöm által lehetőségem adódott, hogy szteroidot vegyek. Mivel már csak 4 hónapom van nyárig, szeretnék beiktatni két szteroid kúrát 1 hónapos szünettel. Nem egy olcsó mulatság, de olcsón nincs jó dolog.


Szerintetek ha majd jobb formám lesz, akkor nagyobb esélyem lesz arra, hogy eljöjjön velem randizni egy lány?


2014. febr. 14. 20:14
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

#9: miből gondolod, hogy ezzel nyitok? vagy hogy elmondom egyáltalán?


pár éve már ismerek srácokat ezekből a körökből, és nagy részükről csak 1 év után tudtam meg hogy mit használnak.

2014. febr. 14. 20:20
 12/31 anonim ***** válasza:

Ez marhaság, te is tudod, csak elkeseredett vagy.

Nem akarok észt osztani, bár hiába vagyok nő, a sztereotípiákkal ellentétben sosem volt túltengés nálam udvarlókból, pedig nem voltam sosem csúnya. Ennek ellenére eszembe sem jutott soha, hogy a férfiak kedvéért fessem a hajam vagy szolizzak, pedig páran ezt kifogásolták :D

Tudott mit csináltam? Otthagytam a barmot, és elvoltam egyedül is, míg nem találkoztam végre egy NORMÁLIS férfival.

Az egészségem és az önbecsülésem nekem mindennél többet ér!

2014. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

És ha 5 évig nem találkoztál volna normális férfival?


Tudom, akkor 5 évig vársz és utána találkozol vele... de aki tényleg 5 éve nem volt párkapcsolata, csak visszautasításai, az kevésbé bizakodó.

2014. febr. 14. 20:24
 14/31 anonim ***** válasza:

És nem hinném, hogy olyan különleges lenne a hozzáállásom.

Egy NAGYON kövér sráccal is majdnem elmentem randizni, mert éreztem iránta valamit.

Tudod miért nem lett belőle semmi? Nem a külseje miatt, hanem mert meg sem próbált változtatni, és két pofára zabálta a hamburgert ebéd ELŐTT. A férjem is kövér volt eleinte, de ő mozgott, és vevő volt a változtatásra.

A te edzéseid szart sem érnek, ha ennyi áll csak mögöttük, hogy csajt szerezz.

2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
:D 21 éves koromig vártam, addig csupa ilyen felszínes bunkót utasítottam el. És vártam volna tovább is, elhiheted.
2014. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ja bocs, 22 éves koromig.
2014. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már naiv. Nem tizenéves vagyok. :-)
2014. febr. 14. 20:26
 18/31 anonim ***** válasza:
Na mindegy, csak rossz ilyet olvasni, de ha te szereket akarsz szedni, a te dolgod, csak majd akkor ne keseredj el, hogy a testedést szerető lány lelép, amint valami miatt nem tudsz annyit edzeni vagy épp nem lesz pénzed szerekre.
2014. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed el, amit írtam, az a te bajod, te kérdeztél, én meg leírtam a véleményem.

Nem áll érdekemben egy vadidegennek hazudni.

De cseszd szét az egészséged, aki hülye...

2014. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Legalább addig is boldog voltam valaki mellett. Ennyi.


Vagy szerinted aki nem jóképűnek született az ugorjon le a hídról?!

2014. febr. 14. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!