Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes erre a...

Szerintetek érdemes erre a lépésre rászánnom magam?

Figyelt kérdés

5. éve "kondizok". Látszódik is rajtam. Viszont átlagos arcom van és macsó sem vagyok, így nem nagyon van sikerélményem csajozás terén.


Az étrend rendbe van, de nyárra szeretnék összehozni egy olyan formát, hogy végre nekem is lehessen barátnőm. Egy ismerősöm által lehetőségem adódott, hogy szteroidot vegyek. Mivel már csak 4 hónapom van nyárig, szeretnék beiktatni két szteroid kúrát 1 hónapos szünettel. Nem egy olcsó mulatság, de olcsón nincs jó dolog.


Szerintetek ha majd jobb formám lesz, akkor nagyobb esélyem lesz arra, hogy eljöjjön velem randizni egy lány?


2014. febr. 14. 20:14
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Mindegy. A lényeg, hogy tudom magamról, hogy az átlagnál jobb a testem, de valamivel kompenzálnom kell... hogy szóba álljanak velem is.


Ezért döntöttem úgy, hogy van még hova fejlődni.

2014. febr. 14. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!