Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tanítanál meg ismerkedn...

Hogyan tanítanál meg ismerkedni egy 23 éves, semmilyen emberi kapcsolattal nem rendelkező férfit?

Figyelt kérdés
Én vagyok az illető. Barátnőm soha nem volt, barátaim nincsenek. Nem vagyok bulizós alkat, nem vonzanak a szórakozóhelyek. Az internetes társkeresőket hanyagolnám. Az emberi kapcsolatokhoz semennyire sem értek.

2014. febr. 18. 18:31
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az a kérdés, hogy ez az állapot mennyire zavar téged, mert a leírásod alapján eléggé egykedvűnek tűnsz. milyen célból kellenek barátok-barátnők, ha eddig semmi szükség nem volt rájuk? Most jöttél rá, hogy jó az, ha van? És a legközelebbi hozzátartozóiddal milyen a kapcsolatod? Pl. apáddal, anyáddal? Megosztod velük (valamelyikükkel) az életed momentumait? A belső világodat? Mert a bizalmas kapcsolatok itt kezdődnek. Ha a családon belül nem szereztél eddig pozitív tapasztalatokat, akkor megértem, hogy bajban vagy.

A barátságok, bizalmas kapcsolatok azonos értékrend, azonos kulturális közeg, érdeklődési kör mentén szoktak szerveződni. A metál-rajongók a metál-klubban, a bélyeggyűjtők a filatelista-szakkörben, a focisták a pályán szoktak találkozni. Neked van valami hobbid? (Legalább annyit mondj, hogy imádod a zebrapintyeket, vagy naphosszat a szgépen lógsz stratégiai játékokat játszva!! Könyörgöm, valami! Vagy gyűjtöd a párizsivégeket vagy mittomén!) A csajok meg tánciskolába és jógázni járnak. Ott kell őket keresni. (Én csak tudom! Csaj vagyok, kevés arrafelé a fiú ;))

Na szóval közös pontok keresése, ezek mentén ismeretségek gyűjtögetése akár a neten. Sok sikert!

2014. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!