Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők a Netes társkeresőn ezt...

A nők a Netes társkeresőn ezt a 3 dolgot nézik: 1. Magasság? 2. Életkor? 3. Fénykép? Minden más lényegtelen a nőknek! Nem így van?

Figyelt kérdés

Ez a három dolog számít a nőknek! Először is ami a legfontosabb a nőknek az a:


1.

-Magasság!! Minimum 180cm legyen az illető!

(ha 160cm körüli a férfi, "jobb ha főbe lövi magát")


2.

Utána megnézik, hány éves a pasi:

20-as évesek jók, 30-asok is jók, ha már 40-es vagy 50-es valaki, akkor ott már csak kényszerűségből ismerkednek a nők esetleg érdekből.

(40-50-es anyagilag szegény, 160-170cm-es vagy albérletben lakó kiábránult férfiak "jobb ha főbe lövik magukat")


3. Ha az első kettő szűrőn esetleg átment a pasi, akkor megnézik a feltett fényképet! Itt aki izmos, nincs elhízva, annak van esélye!


Nincs igazam? Cáfoljon meg az, aki máshogy gondolja!



2014. febr. 25. 15:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10-es. Igen, előveszi a két adatlapot a lány és összehasonlítja! Ezt mondja rájuk:


-Jéééé! Hát ez 188 centi, ezmög csak 165 centi! Akkó neköm a 188centis köll, me az jobb pasi!


Kész! A nőknél ez az elsődleges értékmérő! Hány cm?

2014. febr. 25. 21:44
 12/12 anonim ***** válasza:

szia, én nő vagyok, ugyan társkeresőre még nem regisztráltam.

magasság nem számít. Én kifejezetten azt tapasztaltam, hogy a férfiakat zavarja a dolog. Én 172 centi vagyok. Nem zavar, ha egy férfi alacsonyabb nálam, de azt vettem észre, hogy az ilyen férfi például nem engedi a barátnőjének, hogy magassarkút hordjon, mert állandóan rosszul érzi magát. Nem vagyok egy nagyon magassarkút hordó lány, de több ilyen esetet láttam már. (Ami eleve már azt jelenti, hogy láttam alacsony férfit nővel.) Szóval engem nem zavar, ha nem akarja megszabni, hogy milyen cipőt hordhatok.


2., A saját korosztályommal ismerkedek. 22 vagyok, mondjuk 25-ig belefér, vagy 1-2 évvel fiatalabb is lehet, például a barátom 1 évvel fiatalabb, és decemberi, szóval majdnem kettővel. De azt ne várd el, hogy egy 20 éves nő akarjon egy 40 évessel járni, ha nem vagy Jon bon Jovi. Nyilván a 20 éves fiúk sem 40 évesek miatt regisztrálnak.


3., én a kép kérdését nem tudom, mert nem voltam még tárkeresőn. De interneten udvarolt már pasi, közösségi oldalon. Rólam volt 5 profilkép, meg a többi, miután bejelölt, láthatta azokat is. Róla 1 volt, amin oldalról látszott, és csak árnyékban. Ezt nem tartottam igazságosnak. Szóval ha egy fűzfa teljes takarásában vagy te is lefotózva minden képeden, a csajról meg van kép, akkor szerintem ne csodálkozz. ha róla sincs kép, akkor oké, hogy rólad sincs.

2015. máj. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!