Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön ismerkedők!...

Társkeresőkön ismerkedők! Elmagyaráznátok ezt egy egyszerű földi halandónak?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy írok egy lánynak, aki nemrégen regisztrált be egy társkeresőre és NEM ír vissza? Folyamatosan online, szépítgeti a profilját, de a levelemet nem olvassa el, a profilomat nem nézi meg! Valós személyről van szó, közösségi oldalakon megtaláltam.
2013. dec. 21. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet a te profilod nem keltette fel az érdeklődését.
2013. dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezt csinaljak mindenkivel aki NEMJOKEPU!!! nemvagy egyedul:)
2013. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Meg sem nézte a profilom, akkor vajon honnan tudja jóképű vagyok-e vagy sem?
2013. dec. 21. 15:13
 4/21 anonim ***** válasza:
ha nincs profilkeped akkor azert nemirnak.isten tudja hogy te ki vagy.ha nekem irnak kep nelkui idegenek es se irok vissza.pedig en fiu vagyok
2013. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van profilképem, de meg sem nézte a profilomat és a levelemet sem olvasta el! Tudom, mert jelzi az oldal!
2013. dec. 21. 15:15
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
jo de bevalhassuk hogy mai lanyok penzehes,bekepzelt kis csitrik:) Ok az egvilagon se tettek meg le az asztalra csaka kulsejukre hagyatkoznak.evek multan rabcsesznek ugy is...
2013. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#6-os: Bevallhatjuk* Bocsánat, de muszáj volt. :)
2013. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdésre adjatok elfogadható választ és ne egymás helyesírását kritizáljátok, mert ezzel nem oldódik meg a rejtély!
2013. dec. 21. 15:23
 9/21 anonim ***** válasza:

6-os Ennek az ok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__517..


Ajánlom ezt a kérdést a figyelmedbe?

2013. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

eznem is fog megoldodni.ha uzenetetnemolvassa el akkor nemolvasta el! ha elolvasta es nemirt vissza akkor nemjossz be neki.

vannak olyan oldalak : teoo vagy badoo asszem ahol iirja hogy az adott lanyra aznap hanyan klikkeltek ra.Egy lanyal lesz ott 30 latogato,meg nalad NULLA.csajokat nap szinten zaklassak szia akarok simerkedni,beszelgessunk,szep vagy,van pasid kerdesekkel.

nemcsak te probalkozol igy...Necsodalkozz ha beleunnak a napi szinten bejovo sok levelbol.Onekik van mibol valogatnijuk meg nekunk nincs:)

2013. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!