Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csinos lányok minek vannak...

A csinos lányok minek vannak fenn társkeresőn, ha úgysem írnak vissza soha?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy minek lógnak fenn egy csomószor látom, hogy online az állapotuk mégsem írnak vissza soha, akkor mivel töltik az idejüket, vagy másoknak visszaírnak? töltsek fel vmi izmos, jó alkatú, helyes pasi képét és majd visszaírnak a jó csajok is?

2014. febr. 26. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mással c6elnek.
2014. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Társkeresőn azért szar ismerkedni, mert nagyon felszínes dolgok alapján dől el, hogy kit találsz szimpatikusnak. Egy átlagos testalkatú férfi 100x több barátnőt tud magának szerezni élőben, ha van önbizalma, mint társkeresőn.
2014. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nekem van oda is mentem rengeteg jó extraszép csajhoz utcán, plázákban, bulihelyen és senkinek sem kellettem
2014. febr. 26. 18:32
 5/22 A kérdező kommentje:
ezért kezdtem el neten is próbálkozni
2014. febr. 26. 18:32
 6/22 anonim ***** válasza:
Tedd lejjebb a mércét, add lejjebb az igényből. Kezdj inkább átlagos csajokkal. Meglátod több sikered lesz.
2014. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
azoknál kezdek akik bejönnek... ahogy mindenki más is... nem fogom magamra erőszakolni egy olyan kapcsolatot amiben semmi örömöm nincs persze a mástól se várom el
2014. febr. 26. 18:34
 8/22 anonim válasza:
Mert tudni kéne hol állsz a sorba...
2014. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ez a sorozás egy marhaság, van aki tetszik van aki nem tetszik ez ilyen egyszerű, ahhoz odamegyek aki tetszik mindig is odamentem elég sokszor meg ráírtam
2014. febr. 26. 18:36
 10/22 anonim ***** válasza:
Minél nagyobbra vágysz, annál kevesebbet fogsz kapni. Szerinted miért van az, hogy egy-két 160 centis srác bombázókkal jár( még akkor is, ha nem gazdag )? Mert lejjebb adta eleinte, megtanult alázatos lenni és szimpatikussá vált a lányok szemében, ennyi az egész!
2014. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!