Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csinos lányok minek vannak...

A csinos lányok minek vannak fenn társkeresőn, ha úgysem írnak vissza soha?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy minek lógnak fenn egy csomószor látom, hogy online az állapotuk mégsem írnak vissza soha, akkor mivel töltik az idejüket, vagy másoknak visszaírnak? töltsek fel vmi izmos, jó alkatú, helyes pasi képét és majd visszaírnak a jó csajok is?

2014. febr. 26. 18:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ez valami vicc? tündérmese, még hogy megtanult alázatossá válni... nevetséges, én aztán rengeteget segítek az embereknek utcán, közösségben mindenhol, szeretnek az emberek a véleményem persze megmondom pláne ha próbálnak hülyíteni, ezek nem igényekről szólnak hanem arról hogy mindenki ahhoz közeledik akiben a külseje+belseje megfogja a kisugárzása vagy nem tudom mi... az alázatosság meg nem épp az a tulajdonság ami a mai világban bárkinek is bejön, környezetemben és elég sok és sokféle barátom van senkinek nincs jó csaja aki alázatos lenne és mondjuk 160 cm vagy egzisztenciálisan egy nulla, és nem jó képű stb...
2014. febr. 26. 18:41
 12/22 anonim ***** válasza:
Az írásod? :D Nem tudom, nem lehetsz valami okos...
2014. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
téged azért beelőzlek...
2014. febr. 26. 19:11
 14/22 anonim ***** válasza:
Alázatosság, alázatosság kérdező...
2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
na jó, trollkodjatok máshol...
2014. febr. 26. 19:14
 16/22 anonim ***** válasza:
"téged azért beelőzlek" Hazudol! Miért hazudol? :D
2014. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Necces akkor lehet a külsődön kéne változtass vagy a stílusodon kicsit nem azt mondom hogy 180 fokot de valami van ami elijeszti azokat a csajokat is akiknek esetleg bejönnél..

És a nyomulás sem jön be a csajok 90%ánál amikor utcán odamész egy lányhoz mi a forgatókönyv elérhetőséget sem adnak meg..?


Eddig 2 alkalommal játszottam ezt el egyszer bejött.

2014. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
a frászt nem jön, tele van a net ilyen videókkal sőt szemem láttára haverom becsajozott meg "Eddig 2 alkalommal játszottam ezt el egyszer bejött." akkor miről beszélsz ember? 50%os siker... b+ én vagy 50 csajhoz mentem oda így nyíltan és 0 ahogy a neten is 0 mindenhol egy kib*szott nagy nulla
2014. febr. 26. 21:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Lehet a módszereden kéne csiszolni..
2014. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretik a nagyon nyomulást. Finoman kell óvatosan főleg az elején. Sokszor összejött volna először szemezés célszerű sajnos sokszor én is kihagytam pedig összejött volna.
2014. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!