Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit gondoltok csak a...

Fiúk, mit gondoltok csak a magyar fehér lányok ilyen furán működőek vagy más nemzetiségű lányok is ilyenek?

Figyelt kérdés

Lányok ne írjanak, ők úgysem látják úgy a világot, ahogy mi fiúk.


Én azt tapasztalom, hogy a fehér magyar lányok mintha csak a bunkó rossz fiúkhoz tudnának vonzódni, plusz a sötétbőr is nagyon vonzza őket valamiért, ezért van sok lány négerrel meg arabbal, illetve cigánnyal. Ugye ezekben ott van alapbó a rossz fiús vonó is, így fokozattan gerjednek ezekre a sötét emberekre a lányok.


Ha egy fiú kedves, gyengéd, megértő, akkor már a kutyának sem kell manapság, főleg, ha még a bőre is fehér. Minket max a pénzünk miatt akarnak a lányok, de az meg milyen már mégis?!


Aki mégis fehér fiúnál köt ki az gyakran megcsalja azt vagy titokban vágyik egy sötétbőrű hím példánnyal való szexre, illetve minél jobb vagy egy lányhoz ő annál inkább elégedetlen, mert nekik az is baj, ha túl jó az élet, inkább szretnek szenvedni valamiért egy verős, alkes hapeik mellett vagy olyan mellet, aki folyton alázza megcsalja. Mintha a lányok a szenvedésre vágynának igazából plusz a sötétbőr is nagyon bejön nekik. A kettő kombó pedig nekik az igazi álom.


2014. febr. 27. 20:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magyar lányok ennyire durvák és elutasítóak.

Külföldön többször jártam elég sok különböző országban,ott érdekes módon szerettek beszélgetni velem a lányok/nők,kedvesen viselkedtek velem és MEG akartak ismerni! Nem azt nézték,hogy jajj tökéletes-e kívülről vagy sem,hanem na nagyjából jól néz ki,akkor szívesen beszélgetnek.Ott az emberek alapból is emberszámba vesznek,de a nők is sokkal értelmesebbek,nem ennyire felszínesek,és pénzéhesek.

Persze elvileg ebben az országban is vannak kedves és normális lányok is valahol,de hogy merre azt magam sem tudom.Kerestem én már őket mindenhol,de sehol nem találni ilyet,ha valaki tud mutasson már nekem csak egyet,aki ilyen és nem foglalt.

2014. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21-es: És erre mit lépsz? Kiköltözöl külföldre vagy nem foglalkozol a magyar nőkkel?
2014. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Arányaiban azért szerencsére nem ennyire durva a helyzet.
2014. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!