Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes egyáltalán ismerkedni...

Érdemes egyáltalán ismerkedni manapság?

Figyelt kérdés

A körülöttem élők párkapcsolatai és házasságai sorra hullanak szét, fújnak egymásra, meggyűlölik a másikat. Az emberek nyűgként élik meg az egész kapcsolatosdit, alig tesznek valamit azért, hogy jobb legyen, elkényelmesednek, ha megszerzik a másikat, visszaélnek a bizalmával, érzéseivel, de a lényeg, hogy valamelyik félnek egyszer úgyis nagyon fog fájni az egész sztori.


Van értelme ennek tudatában ismerkedni? Tényleg nem ismerek kivételt, de még ha én próbálnék is ezek ellen tenni, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan nő, aki kompromisszumképes lenne és mégis jól érezné magát mellettem. Vagy... bárki mellett. Férfiakból szintén sok ilyen van.


Mit gondoltok a témáról?


2014. márc. 3. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ne is szaporodjunk. Haljon ki az emberiség
2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úgy van!
2014. márc. 3. 21:21
 3/19 anonim ***** válasza:
Jogos,nem tudom én nagyon jól megvagyok a barátnőmmel és még nem veszekedtünk 1x se
2014. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 juliusboldog válasza:
Szerintem ne másokból, illetve azokból a dolgokból indulj ki, amit látsz. Ha mindent annyira biztosra veszel, akkor ezen rágódsz folyamatosan és lehet majd egy olyan nővel szemben leszel bizalmatlan (ezek miatt a dolgok miatt), akivel leélhetnéd az életed. Én hiszek még a mesékben annak ellenére amit látok (sajnos) és amit tapasztaltam a saját bőrömön is. Ne add fel és ne másokat nézz! Légy boldog. :)
2014. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyébként igen,haljon csak ki az egész emberiség nem érdemeljük meg ezt a bolygót tök fölösleges
2014. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A kedves 1-es kommentelő véleményét támogatom!
2014. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
juliusboldog, saját bőrömön is ugyanúgy tapasztalom. Realista típus vagyok sajnos.
2014. márc. 3. 21:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen érdemes ismerkedni! Új embereket megismerni az utcán/ buliban / melóhelyen...vagy akárhol! Én rengeteg ember úgy ismertem meg,hogy nem is gondoltam volna,hogy létezik! Mai napig haverock / pajtások vagyunk,és kitartunk! Nem 1 szerelmet így ismertem meg,és sosem bántam meg! :)
2014. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 juliusboldog válasza:
Én is tapasztaltam olyan dolgokat, amiket nem kellett volna (nem csak párkapcsolati téren), de az a múltad. Ha folyton a múltban vagy jövőben élsz, akkor a jelened semmis lesz. Én meg reménytelen romantikus, néha el kell rugaszkodni egy picit a földtől, mert a túlzott realizmus megmérgezheti a napokat. Ne merülj el nagyon a reménytelenségbe, van miért remélni és élni.
2014. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Itt most kifejezetten a szerelmi kapcsolatokról van szó. De ha úgy vesszük, igaz barátságokat is írhattam volna.


Amit tapasztaltam, az ugyanez. Hülyére vesznek és nem hiszem, hogy én vagyok egyedül ekkora szerencsétlen flótás.

2014. márc. 3. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!